13.11. – 19.11. 2023 AD

Poniedziałek, 13 listopada, św. Benedykta, Jana, Mateusza Izaaka i Krystyna

17.00– Msza św. za + Edytę Bartoszek w pierwszą rocz. śmierci.

Wtorek, 14 listopada, bł. Marii Luizy Merkert

17.00-  Msza św.  za ++ ż. Marię Pasieka, rodz. Józefa i Annę Michalskich, Kleofasa i Joannę Pasieka, 2 braci Huberta i Hansa, szw. Bernarda, wujków, ciocie, kuzynki i kuzynów, sąsiadów oraz dusze opuszczone.

– za + Piotra Buk w 30 dni po śmierci.

Środa, 15 listopada,

7.00 –  Msza św.  za ++ ojca Augustyna, matki Helenę i Marię, ich braci i siostry, teściową Agnieszkę, córkę Irenę, dziadków z obu stron oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo w rodzinie

Czwartek, 16 listopada, Poświęcenie Katedry w Opolu

17.00  – Msza św. szkolna do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Jerzego Szanguleit, rodz. Antoniego i Franciszkę Klim, teściów Henryka i Adelę Szanguleit, dziadków Wiktora i Annę Guzy, Stafana i Elżbietę Klim, ciocie, wujków, kuzynów, Grażynę Szanguleit, Szymona Grondes, pokr.  oraz dusze opuszczone.

Piątek, 17 listopada, św. Elżbiety

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży za ++ matkę Gertrudę, ojca Alfreda Kurek, siostrę Renatę Grzywocz, ciocie Marię i Katarzynę, wujków Pawłą i Karola Sopot, dziadków Konstantynę i Teodora Sopot, pokr.

Sobota, 18 listopada, bł. Karoliny Kózkówny

15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 30 urodzin Łukasza Potempa.

17.00 – Msza św. za ++ ojca Franciszka Pasieka, mamę Różę, teścia Jerzego Danysza, dziadków, pokr.

XXXIII Niedziela Zwykła, 19 listopada 2023 r.

7.30 – Msza św.  za + Elżbietę Pawellek z okazji urodzin.

9.00  – Msza św. za ++ ojca Stefana Skandy w rocz. śmierci, matkę Różę, pokr.

11.00 – Msza św. przez wstawiennictwo św. Katarzyny, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze w intencji czynnych i emerytowanych pracowników kolei, w intencji ich rodzin oraz za zmarłych kolejarzy.

15.00 – Nieszpory.

– Spotkanie Zelatorów Żywego Różańca.

1. Dzisiaj o godz. : 14. 40 – Wymiana tajemnic różańcowych; 15.00 – Nieszpory; ok. 15.40 –Spotkanie z rodzicami dzieci I Komunii św.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Musioł Natalia, Macioszek Grażyna, Pilarska Teresa i Izabela, Wons Irena, Musioł Łucja.