6.11. – 12.11. 2023 AD

Poniedziałek, 6 listopada,
16.30 – Różaniec za zmarłych.
17.00– Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ Elżbietę i Gerarda Kraka, Jana i Cecylię Kallus.
– Modlitwa przy grobach zmarłych lektorów.

Wtorek, 7 listopada,
16.30 – Różaniec za zmarłych.
17.00 – Msza św. za ++ syna Roberta w 16 -tą rocznicę śmierci, męża, rodziców z obu stron, braci, bratową, szwagierkę, szwagra, znajomych i ++ z pokr. Glinka, Majowski, Chmielorz i dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa, 8 listopada,
16.30 – Różaniec za zmarłych.
17.00 – Msza św. za ++ Jerzego i Augustę Majnusz.

Czwartek, 9 listopada, Poświęcenie Bazyliki na Lateranie
17.00 – Msza św.  – za ++ rodz. Magdalenę i Antoniego Sobel, Marię i Jerzego Tomala, szwagr. Andrzeja, Józefa, szwagr. Irenę.

Piątek, 10 listopada, św. Leona Wielkiego
16.00 – Msza św. szkolna -za ++ żonę i mamę Helenę Loch w rocz. śmierci.
– Spotkanie dzieci z św. Marcinem.

Sobota, 11 listopada, św. Marcina
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie,  w 30 rocz. Małżeństwa Krystyny i Zygfryda Garbas oraz z okazji urodzin.
17.00 – Msza św. za ++ tatę Antoniego Weber w rocz. śmierci, mamę Elżbietę, teściów, pokr. Plachetka, Weber i Skolik.
-za + Różę Boronowską w 30 dni po śmierci.

XXXII Niedziela Zwykła, 12 listopada 2023 r.
(Zbiórka przed kościołem na pomoc Kościołowi w potrzebie)
7.30 – Msza św.  za ++ żonę Krystynę Kaliciak, rodziców.
9.00 – Msza św. za ++ męża Henryka Frewer, rodz. Szymona, Katarzynę i Annę Bartoszek, teściów i pokr.
11.00 – Msza św. za ++ męża, ojca, dziadka Ireneusza Szady, mamę Hlldegardę Haberla, teściów Janinę i Leona Szady, dziadków z obu stron, szw. Artura, Marię Serafin z synem Rainholdem, pokr. Szady, Haberla, Czaja i Szady.
14.40 – Wymiana tajemnic różańcowych.
15.00 – Nieszpory.
– Spotkanie z rodzicami dzieci I Komunii św.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo różańcowe w int. zmarłych.

2. Spotkania w sobotę: ministrantów i kandydatów o godz. 9.00; marianek i kandydatek o godz. 10.00.

3. Przyjmowane są intencje mszalne na rok 2024. Można to uczynić telefonicznie lub po Mszach św. w zakrystii.

4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Michali Irena, Bańcyr Mariola, Tomala Małgorzata, Bienwald Weronika, Kluba Karolina, Świtała Ewelina.