26.07 – 1.08. 2021 AD

Poniedziałek, 26 lipca, św. Anny

7.00 – Msza św. za + Johanna Skolik.

9.00 – Msza św. przez wstawiennictwo św. Anny za + Hildegardę Zyzik od zelatorek i zelatorów Żywego Różańca.

17.00 – (Borowiany) Msza św.  przez wstawiennictwo św. Anny w int. żyjących i zmarłych parafian z Borowian.

Wtorek, 27 lipca, św. Joachima

18.00 – Msza św.  za ++ rodziców, teściów, s. Helenę, b. Wiktora, ks. Krystiana, dziadków, babcie, wujków, ciocie, kuzynostwo oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

Środa, 28 lipca

18.00 – Msza św. za ++ Romana Kokoszka, Annę Zielonka, Andrzeja Fus od Janiny Fus.

– za + Janinę Kret w 30 dni po śmierci.

Czwartek 29 lipca, św. Marty

18.00 – Msza św. za + Józefę Zgoba.

Piątek, 30 lipca

18.00 – Msza św. za + Wiktora Żyłka w 1 rocz. śmierci.

Sobota, 31 lipca, św. Ignacego z Loyoli

16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 10 rocznicy zawarcia małżeństwa przez Monik i Patryka Całujek oraz z okazji 1 rocznicy chrztu córki Liwii.

18.00 – Msza św. za + Krystynę Świtała w 1 rocz. śmierci.

– Roczek Antoniny Szaton.

XVIII Niedziela Zwykła, 1 sierpnia 2021 r.

7.30– Msza św. (w języku niemieckim) za ++ o. Adolfa Michali, m.Anielę, m. Henryka Ludwig, b. Pawła, Henryka i Eryka, Teśc. Antoninę i Pawła Ludwig, szw. Elżbietę Gałach, pokr.

9.00 – Msza św. za ++ rodz. Julię i Antoniego Polok, Marię i Józefa Chmielorz, Anastazję i Jana Goj, Hildegardę i Józefa Wolana, Marię, Franciszka i Jerzego Pasieka, Adelajdę i Antoniego Skolik, Tomasza Hasikowskiego, Łucję i Helmuta Kranc, pokr. Polok i Chmielorz.

– Pielgrzymka motocyklistów na Górę św. Anny. 9.10– Zbiórka przy kaplicy św. Jana Nepomucena a następnie pożegnanie z modlitwą na rozpoczęcie pielgrzymki.

11.00 –  Msza św. za ++ ż. Hildegardę Haberla, rodz. Matyldę i Piotra Haberla, teśc. Otylię i Pawła Czaja, zięcia Ireneusza Szady, pokr Haberla, Czaja, Gasz i Serafin.

– Roczek Anny Szanguleit.

15.00 – Nieszpory.

1. Dzisiaj po nieszporach z modlitwą przez wstawiennictwo św. Krzysztofa błogosławione będą pojazdy.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Szaton Lidia, Erlekampf Jolanta i Agnieszka, Kokoszka Maria i Daria, Suda Iwona.