18.07 – 25.07. 2021 AD

Poniedziałek, 19 lipca

18.00 – Msza św.  o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.

Wtorek, 20 lipca, bł. Czesława

12.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Justyna Strach i Mateusz Drischel.

Środa, 21 lipca

7.00 – Msza św.  za ++ rodziców Teresę i Emila Szołtysik, dziadków Agnieszkę i Walentego Lipok, Julię i Konstantego Szołtysik, ++ z rodzin Zemela i Sikora oraz z pokr. Szołtysik, Gordzielik i Stolka.

Czwartek, 22 lipca, św. Marii Magdaleny

9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)

13.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Marlena Jędrysik i Daniel Pielok.

Piątek, 23 lipca, św. Brygidy

9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)

18.00 – Msza św.  za ++ ż. i m. Magdalenę Strzelczyk, rodz. Piotra i Agnieszkę Strzelczyk, s. Adelę i Marię, b. Gintera, teśc. Józefa i Marię Sopot, 7 szwagrów, szwagierki Jadwigę i Urszulę, Jerzego i Marię Tomala, Edeltraudę i Wiktora Kołodziej, Jerzego i Teresę Urbańczyk, pokr. Strzelczyk i Sopot.

Sobota, 24 lipca, św. Kingi

15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze dla rodziny,  z okazji  18 urodzin Szymona Garcorz i 80 urodzin Waltera Garcorz.

18.00 – Msza św. za ++ rodz. Sylwestra i Anielę Loch.

XVII Niedziela  Zwykła, 25 lipca2021 r.

7.30 – Msza św.  za ++ ż. Hildegardę, rodz. Różę i Józefa, teśc. Marię i Piusa, Janinę i Jadwigę, b. Eryka, szwagrów oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

9.00 – Msza św. za ++ m. Hildegardę Wolan w 10 rocz. śmierci, o. Józefa, teśc. Krystynę i Waltera Rolik, babcie, dziadków, ciocie, wujków z pokr. Wolan i Polok.

11.00 – (Borowiany) Msza św. przez wstawiennictwo św. Anny w int. parafii.

15.00– Nieszpory z modlitwą przez wst. św. Krzysztofa w int. kierowców.

– Błogosławienie pojazdów.

1. Dzisiaj po nieszporach zmieniane będą tajemnice różańcowe.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Bartoszek Karina i Julia, Szołtysik Aneta i Barbara, Wręczycka Magdalenia i Szwinge Maria.