12.07 – 18.07. 2021 AD

Poniedziałek, 12 lipca, św. Brunona

18.00 – Msza św. za + Hildegardę Zyzik w 30 dni po śmierci.

Wtorek, 13 lipca, św. Świerada i Benedykta

18.00 –  Msza św. za ++ Martę i Teodora Piekacz, o. Władysława Mańka, pokr.

Środa, 14 lipca

18.00 – Msza św. za ++ Ewalda i Małgorzatę Czaja.

Czwartek, 15 lipca, św. Bonawentury

18.00 – Msza św. za ++ m. Józefa Kraka, rodz. Marię i Józefa Sopot, 2 siostry, 2 braci, bratową Urszulę, teśc. Gararda i Elżbietę Kraka, 2 szwgierki, szwagra Andrzeja Tomala, Franciszka Polorz, pokr.

Piątek, 16 lipca, Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel

18.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożegoza ++ s. Szymona Grondes, rodz. Weronikę i Jana Grondes, Gertrudę i Sebalda Piekacz, b. Norberta, dziadków, ciocie, wujków z obu stron, szw. Józefa Chohura, pokr.

Sobota, 17 lipca

16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie Sankowski, z okazji rocznicy ślubu oraz roczku syna Ignacego.

18.00 – Msza św. za ++ rodz. Anielę i Jakuba Zając, ich syna Stanisława, Józefa Czaja, Annę i Antoniego Czaja, pokr. z obu stron.

XVI Niedziela Zwykła, 18 lipca 2021 r.

7.30 – Msza św. za ++ s. Magdalenę Szołtysik w rocz. śmierci, rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, o. Pawła Pasieka, bratową Elżbietę, Jerzego Danysz, Annę, Pawła i Jana Czaja, pokr. Szołtysik, Pasieka, Bednarek, Danysz oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

9.00  – Msza św. za + Różę Wyrwichw 1 rocznicę śmierci.

11.00 –  Msza św. za + Romana Kokoszka w rocznicę śmierci.

15.00 –  Nieszpory.

– Zmiana tajemnic różańcowych

Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Ciupka Ewa i Agata, Cembolista Izabela i Anna, Olszewer Ewa, Krawiec Jadwiga.