2.08 – 8.08. 2021 AD

Poniedziałek, 2 sierpnia

18.00 – Msza św. za ++ rodziców Krystynę i Huberta Kocot.

Wtorek, 3 sierpnia

18.00 –  Msza św. za ++ m. Franciszka Szaton, rodz. Jadwigę i Alberta Hober, Barbarę, Marię i Wilhelma Szaton.

Środa, 4 sierpnia, św. Jana Matii Vianeya

18.00 – Msza św. za + Leona Kudlek oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Czwartek, 5 sierpnia, I miesiąca

17.00 – Godzina Święta.

18.00 – Msza św. za ++ matkę Hildegardę Swoboda, o. Franciszka, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Płaczek, pokr.

Piątek, 6 sierpnia, I miesiąca, święto Przemienienia Pańskiego

18.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.

Sobota, 7 sierpnia, I miesiąca

13.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze dla rodziny,  z okazji  50 urodzin Marii Szuwald.

15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze dla rodzin,  z okazji  50 urodzin,  od rocznika 1971.

18.00 – Msza św. za ++ Jana Szaton, rodziców.

XIX Niedziela Zwykła, 8 sierpnia 2021 r.

7.30 – Msza św. za ++ rodz. Marię i Pawła Kosytorz.

9.00  – Msza św. za ++ rodz. Łucję i Maksymiliana Świerzych, teśc. Różę i Gerarda Bodynek, szw. Józefa, ciocię Annę, pokr.

11.00 –  Msza św. za ++ Tomasza i Franciszkę Guzy, s. Emilię, b. Joachima i Antoniego, m. Engelberta, s. Henryka, pokr.

15.00 –  Nieszpory.

– Zmiana tajemnic różańcowych.

1. W przyszłą niedzielę w Kamieniu Śląskim obchodzony będzie odpust ku czci św. Jacka.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kudlek Urszula, Kazieczko Zuzanna, Kulik Aniela i Agnieszka, Chmielorz Marzena i Emilia.