25.01 – 31.01. 2021 AD

Poniedziałek, 25 stycznia, Nawrócenie św. Pawła
7.00– Msza św. za + Rozalię Skalską od Róż Różańcowych.
Wtorek, 26 stycznia, św. Tymoteusz i Tytusa
17.00 – Msza św.  za ++ m. Franciszka Skolik, jego rodz. Antoniego i Marię Skolik.
Środa, 27 stycznia
7.00-  Msza św.  za ++ Tatę i Mamę.
Czwartek, 28 stycznia, św. Tomasza z Akwinu
17.00 – Msza św. szkolna za + Marię Bartoszek w  pierwszą rocz. śmierci.
Piątek, 29 stycznia
17.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży – za ++ m. Annę Płaczek w rocz. śmierci, o. Ryszarda, rodz. Łucję i Roberta Kieryś, pokr.
Sobota, 30 stycznia
15.00 – Msza św.  za ++ Helenę i Alojzego Lebek.
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Klarę i Nikodema Bartoszek, wn. Dawida, ciocię Marię Buk.
IV  Niedziela Zwykła, 31 stycznia 2021 r.
7.30 – Msza św. za ++Agnieszkę i Jana Szołtysik, pokr. Kluba, Lisoń, Szołtysik od siostry Elżbiety.
9.00– Msza św. za ++ rodz. Karola i Katarzynę Bartoszek, Różę i Wilhelma Wyrwich.
11.00– Msza św. za ++ rodz. Annę i Wacława Krzepickich, ich rodziców, ciocie, wujków z obu stron.
15.00 – Msza św. za + Irenę Skibińską od parafian z ul. Leśnej.

16.00 – Kolędowanie ze Scholą „Gaudium” na pożegnanie stajenki (transmisja na YouTube)

1. W dni powszednie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. wystawiony będzie Pan Jezus w Najśw. Sakramencie. W tym czasie jest też okazja do Spowiedzi.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Tomala Martyna, Giera Elżbieta, Zemela Karina, Chmielorz Justyna, Giera Teresa, Kraka Ilona.

Chcemy pomóc Szymkowi  Dziembali modląc się za niego i składając dar materialny.
W prezbiterium ustawiony będzie od dzisiejszej do następnej niedzieli koszyczek do którego można składać ofiary pieniężne na ten na ten cel.

Szymon ma 2 latka i wielki “bagaż”,który towarzyszy mu od początku jego życia. Szymon ma wady wrodzone i choroby współistniejące : torbiela podpajęczynówki, wadę serca ASD II, naczyniak żylny DVA w główce, epilepsję.
W grudniu tego roku został wykryty u Szymonka Zespół Arnolda Chiari. Choroba Chiari polega na osuwaniu się tyłomózgowia do kanału kręgowego. Proces ten stopniowo wyniszcza cały układ nerwowy, a co za tym idzie najważniejsze narządy organizmu. Jedyną szansą na zatrzymanie choroby jest operacja w Instytucie Chiari&Siringomiela&Escoliosis w Barcelonie. Nasz synek w ciągu swojego krótkiego życia wycierpiał już bardzo wiele. Niestety choroba Arnoloda Chiari może w każdej chwili doprowadzić do utraty władzy w nogach.