17.01 – 24.01. 2021 AD

Poniedziałek, 18 stycznia
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Rozalię i Franciszka Szaton, Annę i Hieronima Zyzik.
Wtorek, 19  stycznia, św. Józefa Pelczara
17.00 – Msza św. za ++ m. i o. Zygfryda Oslislok w 7 rocz. śmierci, pokr.
Środa, 20 stycznia
7.00 – Msza św. – za ++ Magdalenę Sobel i Hildegardę Kluba od parafian z ul. Powstańców.
Czwartek, 21 stycznia, św. Agnieszki, Dzień Babci
17.00 – Msza św. szkolna za + m. Elfrydę Gibel w 80 urodziny.
Piątek, 22 stycznia, Dzień Dziadka
17.00 – Msza św. z udziałem  młodzieży za ++ rodziców, teściów, s. Helenę, b. Wiktora, ks. Krystiana, dziadków, babcie, wujków, ciocie, kuzynostwo oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
Sobota, 23 stycznia
12.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 90 urodzin Agnieszki Pisulskiej oraz za ++ z rodzin Pisulski i Otręba.
15.00 – Msza św. w int rodziny Stefan z udzieleniem Chrztu Świętego Elżbiecie.
-w 18 urodziny Wiktorii Strzelczyk.
17.00 – Msza św.  za ++ Annę, Jana i Marka Krawiec.
III Niedziela Zwykła, 24 stycznia 2021 r.
7.30– Msza św.  za ++ o. Wilhelma Szyguła, pokr. Szyguła i Giera.
9.00 – Msza św.  za ++ m. Marię Skolik w rocz. śmierci, o. Antoniego, rodz. Marię i Józefa Świtała.
11.00 –  Msza św.  za ++ dziadków Eryka Kraka, Łucję i Maksymiliana Świerzy, Mari i Tomasza Szaton, Karolinę i Alojzego Badura.
15.00 – Msza św. za ++ Jerzego Zawiałów, ż. Bronisławę.

1. Dzisiaj o godz. 15.45 wymieniane będą tajemnice różańcowe. (W kościele obecni przedstawiciele poszczególnych Róż Różańcowych. Nabożeństwo będzie transmitowane na kanale YouTube)
  2. W dni powszednie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. wystawiony będzie Pan Jezus w Najśw. Sakramencie. W tym czasie jest też okazja do Spowiedzi.
  3. W poniedziałek  rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Zjednoczenie Chrześcijan. Włączmy się w nurt modlitw prywatnie i wspólnotowo.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Glowania Izabela, Czanguleit Wioletta, Skibińska Iwona, Krajcer Karina, Tomala Bożena i Justyna.