11.01 – 17.01. 2021 AD

Poniedziałek, 11 stycznia
7.00 – Msza św.  za +  Stefanię Kulczycką od Zofii, Andrzeja i Marcina Kocój z Rzeszowa.
Wtorek, 12 stycznia
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Pawła i Antoninę Ludwig, Annę i Józefa Gałach.
Środa, 13 stycznia
7.00 – Msza św. za ++ ż. m. Irenę Kloska, rodziców, teściów, pokr.
Czwartek, 14 stycznia
17.00 – Msza św. szkolna za ++ m. i o. Andrzeja Tomala, jego rodz. Jerzego i Marię Tomala, m. Magdalenę Strzelczyk, szw. Józefa Tomala, dziadków z obu stron, wujków, ciocie, pokr. Tomala, Strzelczyk, Halek i Sopot.
Piątek, 15 stycznia
17.00 – Msza św. z udziałem   młodzieży –  za + Tadeusza Siedzińskiego w 1 rocz. śmierci.
Sobota, 16 stycznia
15.00 – Msza św. za + o. Stanisława.
17.00 – Msza św. za ++ m. i o. Ewalda Bekierz w 25 rocz. śmierci, rodziców, teściów.
– w 30 dni po śmierci Agnieszki Karpińsiej.
II Niedziela Zwykła, 17 stycznia 2021 r.
7.30 – Msza św.  za + Małgorzatę Czaja w 1 rocz. śmierci.
9.00 – Msza św. za ++ Marię Guzy, m. Filipa, Elżbietę Pawellek.
11.00 – Msza św. w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników ze Strzybnicy oraz ich rodzin.
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Helgi Bonk.
15.45 – Wymiana tajemnic różańcowych. (W kościele obecni przedstawiciele poszczególnych Róż Różańcowych. Nabożeństwo będzie transmitowane na kanale YouTube)

1. W dni powszednie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. wystawiony będzie Pan Jezus w Najśw. Sakramencie. W tym czasie jest też okazja do Spowiedzi.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Jonetzko Judyta, Szyguda Ewa, Deja Danuta, Kluba Alicja i Marta, Rudzik Krystyna, Stachowska Anita.