1.02 – 7.02. 2021 AD

Poniedziałek, 1 luty
7.00 – Msza św.  za ++ Franciszkę i Marię Kampczyk, rodz. Antoniego i Eufemię, pokr. Kampczyk, Skolik i Wind.
Wtorek, 2 luty, święto Ofiarowania Pańskiego
(Błogosławienie gromnic. Kolekta na klasztory klauzurowe)
7.00 – Msza św. za + Stefanię Kulczycką od Stanisławy i Józefa Hendzlów z Jawornika.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Annę i Jana Kulik, s. Rufina, c. Katarzynę, m. Józefa, synową Urszulę.
18.00 – Msza św. za ++ mamę Marię Giera w rocz. śmierci, o. Jana Giera, rodz. Gertrudę i Józefa Adamczyk, b. Gerarda, babcie, dziadków, Ryszarda Serafin, pokr. Giera i Adamczyk.
– Rozbieranie dekoracji świątecznej.
Środa, 3 luty, św. Błażeja
(Błogosławieństwo przez wstawiennictwo św. Błażeja)
7.00 – Msza św. za + Magdalenę Pyka w 2 rocz. śmierci.
Czwartek, 4 luty, I miesiąca
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
16.00 – Godzina Święta.
17.00 – Msza św. szkolna za++ Paulinę Loch, rodziców, siostrę, braci, pokr.
Piątek, 5 luty, I miesiąca, św. Agaty
(Błogosławienie chleba i wina ku czci św. Agaty)
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
17.00 – Msza św. z udziałem   młodzieży –  za ++ dziadków Annę i Aleksandra Sopot, rodz. Różę i Franciszka Pasieka, o. Jerzego Danysz.
Sobota, 6 luty, I miesiąca, św. Pawła Miki
15.00 – Msza św. za ++ mamę Janinę Wanat, o. Zbigniewa, rodz. Czesawę i Władysława Domereckich, dziadków, ciocie, wujków.
17.00 – Msza św. za ++ m. Jerzego Danysz, jego rodz. Tomasza i Gertrudę, Franciszka i Katarzynę Koper, b. Ericha, Walentego Kciuk, Pawła Paieka, Różę i Franciszka Pasieka, Heinza i Elisabetch Jarzina, pokr.
V Niedziela Zwykła, 7 luty 2021 r.
(Kolekta na Seminarium Duchowne)
7.30 – Msza św.  za + rodz. Szymona, Katarzynę i Annę Bartoszek, m. Henryka Frewer.
9.00 – Msza św. o dar nieba dla rodziców Marii i Eryka Bartoszek, pokr. Garcorz, Bartoszek i Graczyk.
11.00 – Msza św. za ++ m. Jana Boronowskiego z ok. urodzin, rodz. Paulinę i Wilhelma Szymoś, Julię i Stefana Boronowskich, Adelajdę, Gerarda, Waldemara i Krystiana Kciuk, Franciszka i Bronisława Skowron, Anielę i Michała Kaniak, Różę i Bernarda Maleska, pokr. Boronowski, Szymoś i Bok.,
15.00 – Msza św. w int. rodziny Maczuch z ok. roczku Agaty.
15.45 – Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych (w kościele, dla będących w kwarantannie transmisja na YouTube)

1. Dzisiaj o godz. 16.00 kolędowanie ze Scholą „Gaudium” na pożegnanie stajenki (transmisja na YouTube).
  2. W dni powszednie pół godziny przed rozpoczęciem Mszy św. wystawiony będzie Pan Jezus w Najśw. Sakramencie. W tym czasie jest też okazja do Spowiedzi.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Pasieka Justyna, Sznura Sabina, Skutela Katarzyna, Bartoszek Aniela i Melania, Mudrak Anna.