24.06. –30.07. 2023 AD

Poniedziałek, 24 lipca, św. Kingi
7.00 – Msza św. za + mamę Jadwigę Kokoszka o spokój duszy i radość wieczną, od córki Anny z rodziną.

Wtorek, 25 lipca, św. Jakuba
18.00 – Msza św.  za ++ rodz. Sylwestra i Edeltraudę Loch.

Środa, 26 lipca, Uroczystość św. Anny
9.00 – Msza św. przez wstawiennictwo św. Anny,  za ++ mamę Annę Goj w 2 rocz. śmierci, pokr.
17.00 ( przy kaplicy św. Anny na Borowianach) Msza św.  przez wstawiennictwo św. Anny w int. żyjących na ziemi oraz zmarłych parafian z Borowian.

Czwartek, 27 lipca, św. Joachima
18.00 – Msza św.  za ++ matkę Elżbietę Pasieka, ojca Tadeusza Lewandowskiego, Jana i Jadwigę Bartoszek, Pawła Pasieka, Jana i Zofię Lewandowskich, Wilhelma i Jadwigę Wewiorka, pokr. Pasieka, Lewandowski, Bartoszek i Wewiorka oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
– Spotkanie Wspólnoty Lektorów (przygotujemy tekst 1 Kor 4,1-5).

Piątek, 28 lipca
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Julię i Antoniego Polok, Marię i Józefa Chmielorz, 4 siostry, szwagrów oraz pokr. Polok i Chmielorz.

Sobota, 29 lipca, św. Marty, Marii i Łazarza
18.00 – Msza św. za ++ matkę i żonę Magdalenę Strzelczyk, rodz. Piotra i Agnieszkę Strzelczyk, siostry Adelę i Marię, brata Gintera, teśc. Józefa i Marię Sopot, 6 szwagrów, szwagierki Urszulę i Jadwigę, zięcia Andrzeja tomala, jego rodz. Marię i Jerzego Tomala, Edeltraudę i Wiktora Kołodziej, Jerzego i Teresę Urbańczyk, Franciszka Polarz, pokr. Strzelczyk i Sopot.

XVII Niedziela Zwykła, 30 lipca 2023 r.
7.30 – Msza św.  za ++ Józefę i Bazylego Zgoba
9.00 – Msza św. za ++ ż. Hildegardę Haberla, rodz. Matyldę i Piotra Haberla, teśc. Otylię i Pawła Czaja, zięcia Ireneusza Szady, Emilię i Jana Kaliciak, Hildegardę i Augusta Haberla, pokr. Haberla, Czaja, Gasz i Serafin oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
11.00( przy kaplicy św.Anny na Borowianach)  Msza św.   przez wstawiennictwo św. Anny w int Parafii.
15.00 – Nabożeństwo z modlitwą przez wstawiennictwo św. Krzysztofa w intencji kierowców oraz błogosławienie pojazdów.

1. 6 sierpnia wyruszy pielgrzymka motocyklistów na Górę św. Anny. O godz. 10 – zbiórka przy kaplicy św. Jana Nepomucena, a następnie pożegnanie i błogosławieństwo na rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 9.45, na parkingu, na wprost wejścia do kościoła.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Ludwig Teresa i Monika, Stachura Joanna i Julia, Dąbrowska Barbara, Kaniak Gabriela i Aleksandra.