17.06. – 23.07. 2023 AD

Poniedziałek, 17 lipca
18.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Rozalię i Ryszarda Kluba, Julię i Nikodema Gwóźdź, s. Helenę, brata Wiktora, ks. Krystiana Kampa, Gizelę Bartoszek, pokr. Kluba, Gwóźdź, Pasieka, Pisarski, sąsiadów.

Wtorek, 18 lipca
18.00 – Msza św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ syna Szymona Grondes, rodz. Weronikę i Jana Grondes, Gertrudę i Sebalda Piekacz, brata Norberta, Małgorzatę Sadowy, Józefa Chochura, Jerzego Szanguleit, Wiesława Lzurej, Marcina Kroczek, pokr.

Środa, 19 lipca
7.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze od rodziny Wyrwich.

Czwartek, 20 lipca, bł. Czesława
18.00 – Msza św. za ++ rodziców Helenę i Pawła Wons.

Piątek, 21 lipca
18.00 – Msza św. za + Walentego Garcorz w rocz. śmierci.

Sobota, 22 lipca, św. Marii Magdaleny
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Martę i Teodora Piekacz, Władysława i Krzysztofa Mańka, pokr.

XVI Niedziela Zwykła, 23 lipca 2023 r.
7.30 – Msza św.  za ++ m. Manfreda Knopik z okazji urodzin, o. Ludwika Pradela.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Łucję i Maksymiliana Świerzy, teśc. Różę i Gerarda Bodynek, szw. Józefa, ciocię Annę, pokr.
10.30 – Nabożeństwo z adoracją Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.
11.00 – Msza św.   za ++ męża, ojca i dziadka Romana Kokoszka.

1. Przez kolejne niedziele do 23 lipca odprawiane będą o godz. 10.30 nabożeństwa z adoracją Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Adamczyk Bożena, Sojka Ewa, Kulik Gabriela, Sowa Grażyna, Czaja Ewa, Spałek Karina