10.06. – 16.07. 2023 AD

Poniedziałek, 10 lipca

18.00 – Msza św.  za ++ Augustę i Jerzego Majnusz.

Wtorek, 11 lipca, św. Benedykta

18.00 –  Msza św.   za + ż.  Elżbietę Gałach w rocz. śmierci, rodziców, teściów.

Środa, 12 lipca, św. Brunona

18.00 – Msza św. za + Annemarie Soloch od parafian z ul. Dobrego Pasterza.

Czwartek, 13 lipca, św. Andrzeja Świerada i Benedykta

18.00  – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie, z okazji  10 rocznicy Sakramentu Małżeństwa Gerdy i Adama Chmielorz.

– Nabożeństwo fatimskie.

Piątek, 14 lipca

18.00– Msza św. za ++ męża Józefa Kraka, rodz. Marię i Józefa Sopot, 2 siostry, 2 braci, bratową Urszulę, teśc. Gerarda i Elżbietę Kraka, 2 szwgierki, 2 szwagrów, Andrzeja Tomala, Franciszka Polorz, pokr.

Sobota, 15 lipca, św. Bonawentury

18.00 – Msza św. za ++ o. Henryka Garczorz w rocz. śm., mamę Teresę, ich rodziców, siostry, Walburgę i Jana Zientek, Hildegardę i Józefa Żyłka, Elisabeth i Heinza Jarzina, Agnieszkę i Jerzego Karpińskich.

XV Niedziela Zwykła, 16 lipca 2023r.

7.30 – Msza św. za ++ ż. Hildegardę Kaszuba, rodz. Różę i Józefa, teśc. Marię i Piusa, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

9.00 – Msza św. za ++ rodz. Różę i Wilhelma Wyrwich, b. Damiana.

10.30 – Nabożeństwo z adoracją Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.

11.00 – Msza św. za ++ rodz. Alfreda i Gertrudę Kurek, Hieronima i Klarę Kulik, s. Renatę Grzywocz, ciocie Marię i Katarzynę Sopot, Janinę Kulik, pokr. Kurek, Sopot, Kulik i Gajda.

1. Przez kolejne niedziele do 23 lipca odprawiane będą o godz. 10.30 nabożeństwa z adoracją Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Chmielorz Emilia i Amelia, Michali Ilona, Strzelczyk Monika i Wiktoria, Stachów Sabina.