21.03 – 27.03. 2022 AD

Poniedziałek, 21 marca
7.00- Msza św.  za + Magdalenę Kluba, pokr.

Wtorek, 22 marca
18.00 – Msza św.  za + Jana Giera w rocz. śmierci.

Środa, 23 marca
18.00 – Msza św. za + Mariana Czapla w 30 dni po śmierci.

Czwartek, 24 marca
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00 – Msza św.  szkolna za ++ Gertrudę i Teodora Poloczek, Wilhelma i Helenę Kudlek, s. Leona, Pawła i Elżbietę Janus, s. Alfreda, szw. Jerzego i Alfreda, Sylwestra i Edeltraudę Loch, pokr. Poloczek, Pilarski i Janus.

Piątek, 25 marca, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
9.00 – Msza św. w int. obrony życia od poczęcia do naturalnej śmierci.
– Adopcja duchowa dziecka poczętego.
17.00 – Wystawienie Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie
– W łączności z pap. Franciszkiem wypowiemy  Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Najśw. Maryi Panny
– Różaniec
– Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież z klas: 7 i 8 oraz I szkół ponadpodstawowych
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży-  za ++ o. Ryszarda Płaczek w rocz. śmierci, m. Annę, rodz. Łucję, Roberta Kieryś, pokr.

Sobota, 26 marca
7.00 – Msza św. za + m. Jana Zemela, synową Urszulę, pokr. z obu stron.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Antoniego i Julię Polok, teśc. Marię i Józefa Chmielorz, siostry, szwgrów, pokr. Polok i Chmielorz.
– w 30 dni po śmierci Heleny Swierzy.

IV Niedziela Wielkiego Postu (Laetare), 27 marca 2022r.
7.30– Msza św. za ++ Alfreda Bednarek, ż. Marię.
9.00 – Msza św. za + Henryka Świtała w 1 rocz. śmierci.
11.00 –  Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Jadwigi Kokoszka.
14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

1. Dzisiaj o godz. 30  odprawimy  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a po nabożeństwie spotkają się w „chacie” rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Ministranci zbiorą się w piątek po Mszy św. wieczornej.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Ziaja Mariola i Weronika, Szaton Brygida, Szczuka Aleksandra, Student Eufemia i Siedzińska Jadwiga.