13.03 – 20.03. 2022 AD

Poniedziałek, 14 marca
17.30 – Różaniec w int. rodzin naszej parafii.
18.00 – Msza św. o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.

Wtorek, 15 marca
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Katarzynę i Franciszka Kaliciak, ż. Krystynę.
– za + Jana Marciniszyn w 30 dni po śmierci.

Środa, 16 marca
7.00 –  za + Irenę Mainka od sąsiadów i znajomych p. Anety.

Czwartek, 17 marca
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00 – Msza św. szkolna za + Franciszkę Garcorz w rocz. śmierci.

Piątek, 18 marca
17.30 – Droga Krzyżowa prowadzona przez marianki.
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży-  za + Helenę Loch z okazji urodzin.

Sobota, 19 marca, Uroczystość św. Józefa
9.00 – Msza św. przez wst. św. Józefa z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze w int. Rzemieślników oraz Solenizantów.
18.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ m. Hildegardę Kurzacki w rocz. śmierci, pokr.

III Niedziela Wielkiego Postu, 20 marca 2022 r.
7.30 –  Msza św.  za ++ o. Ernesya Świtła w rocz. śmierci, m. Elfrydę, b. Józefa, m. Klausa Maśnica, Jana i Jadwigę Bartoszek, Elżbietę Pasieka, pokr.
9.00 – Msza św. za ++ m. Gertrudę, o. Emila, m. Gitra, teśc. Jadwigę Wincentego, Henryka i Alojza, dziadków, babcie, wujków, ciocie, kuzynów i kuzynkę, Elżbietę i Józefa Hornig, Wiktora Mainka.
11.00 – Msza św. w int. rodziny Bekierz z okazji roczku Dominika.
14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Dzisiaj o godz. 30 odprawimy  Gorzkie Żale, a o godz. 15.00 przeżywać będziemy nabożeństwo pasyjne z udziałem Kwartetu Smyczkowego Filharmonii Opolskiej „Angelus” który wykona Siedem Ostatnich Słów Chrystusa na Krzyżu, Josepha Haydna.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kiszkis Gabriela, Kroczek Ilona, Garcorz Jolanta, Wieszołek Danuta, Boronowska Dorota, Brol Karolina.