28.03 – 3.04. 2022 AD

Poniedziałek, 28 marca
18.00 – Msza św.  za + Jana Marciniszyn od parafian z ul. Stare Osiedle i Słonecznej.

Wtorek, 29 marca
18.00 –  Msza św. za ++ rodz. Klarę i Hieronima Kulik, ż. Jadwigę, teśc. Antoniego i Julię Kaliciak.

Środa, 30 marca
7.00 – Msza św.  za + Helenę Swierzy od parafian z ul. Leśnej.

Czwartek, 31 marca
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00 – Msza św. szkolna – za + Hildegardę Skalską w 5 rocz. śmierci.

Piątek, 1 kwietnia, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
17.30 – Droga Krzyżowa.
18.00 – Msza św. dla  młodzieży – za + Mariana Czapla od współpracowników z Nitroergu.

Sobota, 2 kwietnia, I miesiąca
16.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 85 urodzin Marii Student.
18.00 – Msza św. za ++ ż. Hildegardę Haberla, rodz. Matyldę i Piotra Haberla, teśc. Otylię i Pawła Czaja, zięcia Ireneusza Szady, Emilię i Jana Kaliciak, Hildegardę i Augusta Haberla, Marię i Rainholda Serafin, pokr. Haberla, Czaja, Gasz i Serafin oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

V Niedziela Wielkiego Postu, 3 kwietnia 2022r.
7.30 – Msza św.  ( w języku niemieckim) za ++ Gabriela i Irenę Kulik.
9.00  – Msza św. za ++ rodz. Elfrydę i Teodora Stefan, Elżbietę i Piotra Golor, ciocię Marię, Klarę i Jana Chabrzyk, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, z pokr. Stefan, Golor, Goj i Sluga.
11.00 –  Msza św. w int. rodziny Dąbrowskich.
14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
– Zmiana tajemnic różańcowych

1. Dzisiaj o godz. 14. 30  odprawimy  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. We wtorek zapraszam na probostwo wspólnoty: „Caritas” i „Paulus”.
  3. Ministranci zbiorą się w piątek po Mszy św. wieczornej.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Stefan Irena i Izabela, Pyka Renata, Brykowska Sonia, Opara Brygida, Papaj Lidia, Wyrwich Małgorzata.