20.05 – 26.05. 2024 AD

Poniedziałek, II Dzień Zielonych Świąt, Najśw. Maryi Panny Matki Kościoła, 20 maja

7.00 – Msza  św.  za + Alfredę Ferster w 1 rocz. śmierci (mama Sebastiana Klucznika)

9.00 – Msza św. za + Jadwigę Ibrom od sąsiadów.

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00 – Msza św. za ++ Elfrydę i Pawła Wieszołek, pokr. Weber i Wieszołek, Gertrudę i Artura Majzel, c. Edeltraudę, zięcia Ryszarda, pokr. Majowski i Majzel.

Wtorek, 21 maja, św. Jana Nepomucena

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00-  Msza św. za + Bronisława Jacheć w 1 rocz. śmierci.

Środa, 22 maja

15.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze z okazji Srebrnego Jubileuszu Małżeńskiego Klaudii i Joachima Bonk.

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00–  Msza św.  za ++ rodz. Elfrydę i Teodora Stefan, Klarę i Jana Chabrzyk, szw. Rocha, Elżbietę i Piotra Golor, dziadków, ciocie, wujków, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Czwartek, 23 maja, Święto Jezusa Chrustusa Najwyższego Kapłana

16.30 – Nabożeństwo majowe.

17.00–  Msza  św.  szkolna – za ++ rodz. Martę i Roberta Olszok, teśc. Helenę i Romana Goździk, babcie, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu.

– Spotkanie Wspólnoty Lektorów.

Piątek, 24 maja, Najśw. Maryi Panny Wspomożenia Wiernych

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ dziadków Agnieszkę i Eryka Kraka, Łucję i Maksymiliana Świerzy, Julię i Tomasza Wójcik, Agnieszkę i Piotra Stachów oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Sobota, 25 maja

7.00 – Msza św. za + Andrzeja Mańka od sąsiadów z ul. Topolowej i Nowowiejskiej.

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00 – Msza św. za ++ męża i ojca Jana Boronowskiego w 10 rocz. śmierci, rodziców, teściów, pokr. Boronowski, Szymoś, Bok, Kaniak, Maleska.

Niedziela Trójcy Przenajświętszej, 26 maja 2024 r.

7.30 – Msza  św.   za ++ rodz. Antoniego i Jadwigę Guzy, o. Kazimierza Frątczak, pokr.

9.00  – Msza św. za ++ m., o. i dz. Ireneusza Szady w 4 rocz. śmierci, m. Hildegardę Haberla, teśc. Janinę i Leona Szady, dziadków z obu stron, szw. Artura, Marię Serafin z s. Rajnholdem, pokr. Haberla, Szady, Czaja, Serafin, Guliński oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

11.00 –  Msza św.  przez wst. Najśw. Matki w intencjach naszych Mam.

15.00 – Nabożeństwo majowe.

1. Dzisiaj o godz. 14.40 wymieniane będą tajemnice różańcowe a następnie odprawimy nabożeństwo majowe.
  2. W sobotę o godz. 9.00 spotkają się ministranci.
  3. Wprawdzie do Bożego Ciała pozostało trochę czasu, aby jednak można było spokojnie przygotować wystrój trasy i ołtarzy zapoznam z  Przechodzić będziemy ul. Dobrego Pasterza, Leśną , Mostową powrót na Dobrego Pasterza. Ołtarze: przy posesji p. Danysz/Iwanowski ( przygotowują mieszkańcy ul. Topolowej i Nowowiejskiej), p. Bartoszek/Gałach (ul. Dobrego Pasterza i Polna), p. Skolik ( ul. Leśna, Szkolna, Zielona i Miarki), kapliczka św. Jana Nepomucena (ul. Zamoście, Mostowa i Krótka).
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kudlek Urszula, Kazieczko Zuzanna, Kulik Agnieszka, Chmielorz Marzena i Emilia, Michali Ilona.

ZAPOWIEDZI

– Adam John, kawaler, zam. w Świbiu z Natalią Potempa, panną, zam. w Kielczy

– Dominik Bartoszek, kawaler, zam. w Kielczy z Gabrielą Giersz, panną zam. w Wielowsi

– Patryk Pyka, kawaler, zam. w Wieszowej z Karoliną Poloczek panną, zam. w Kielczy