19.02. – 26.02. 2023 AD

Poniedziałek, 20 luty, rekolekcje parafialne
8.00 – Msza św. za + Jadwigę Guzy od parafian z ul. Dobrego Pasterza.
18.00 – Msza św.  koncelebrowana – za ++  rodz. Anielę i Edwarda Wojtków, teśc. Martę i Roberta Olszok, dziadków Annę i Ignacego Smaruń, Annę i Władysława Wojtków, ciocie, wujków, pokr.
– za + Piotra Sztancel od Lucyny i Jana Krawczyk.

Wtorek, 21 luty, rekolekcje parafialne
8.00 – Msza św.  – za ++ Rozalię Skolik, męża Henryka Świtała, pokr. Skolik, Świtała, Mania i Guzy.
18.00 – Msza św.  koncelebrowana  – za ++ Marię i Franciszka Kampczyk, rodz. Antoniego i Eufemię, pokr.
– za + Edmunda Pawłowskiego.

Środa Popielcowa, 22 luty, rekolekcje parafialne
7.00 – Msza św.  za + Zygfryda Oslislok.
9.00 – Msza św. w int. rodziny Dąbrowskich.
15.00 – Msza św.  za + Wernera Gabor w 30 dni po śmierci.
18.00 – Msza św.  za ++za ++ Antoniego i Hildegardę Polińskich, Józefa i Marka Dyrduła, Denisa Placheta, pokr Poliński, Brol, Dyrduła i Jacheć.

Czwartek, 23 luty
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00 – Msza św. szkolna za ++ ojca i dziadka Pawła Student,  mamę i babcię Joannę.

Piątek, 24 luty
17.30 – Droga Krzyżowa.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ Marka, Annę i Jana Krawiec, Marię, Franciszka i Michała Potyków, Józefa i Jerzego Badura, pokr. Krawiec, Potyka, Golor, Moczko i Anioł.

Sobota, 25 luty
7.00 – Msza św. za + Jadwigę Guzy od Róż Rózańcowych.
18.00 – Msza św. za ++ o. Andrzeja Fus, męża Romana.

I Niedziela Wilekiego Postu,  26 luty 2023 r.
7.30 –  Msza św. za ++ m. Annę Pasieka, o. Franciszka, b. Jerzego, ż. Eugenię, Krystynę i Huberta Kocot.
9.00 – Msza św. za ++ Gerarda Bok, jego rodziców, brata Engelberta, Franciszka i Rozalię Kampczyk, Jana Hyla, pkr. Płaczek, Wind, Hyla, Klonek, Boronowski, Jersz i Meinert.
11.00 – Msza św.  za + Helenę Świerzy w 1 rocz. śmierci.
14.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

1. Dzisiejsza kolekta jest rekolekcyjną. Przed kościołem zbierane będą ofiary dla poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Syrii i Turcji.

2. W sobotę spotkania: o godz. 9.00 ministrantów i kandydatów; scholi „Gaudium o godz. 10.00.

3. Posypanie głowy popiołem będzie znakiem mojego otwarcia w nawróceniu na Boga. Duchowej przemianie pomagać będą: postanowienia wielkopostne, uczestnictwo w nabożeństwach pasyjnych.

4. W środę popielcową obowiązuje post ścisły – jakościowy i ilościowy.

5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Niedworok Weronika, Majzel Teresa i Katarzyna, Kucharczyk Gabriela, Szczotka Irena, Szyguła Grażyna i Hanna.