13.02. – 19.02. 2023 AD

Poniedziałek, 13 luty
7.00 – Msza św.  za + babcię Elżbietę Klencz.

Wtorek, 14 luty, św. Cyryla i Metodego
17.00 – Msza św. za ++ mamę Elżbietę Weber z okazji urodzin, tatę Antoniego, teściów, pokr. Plachetka, Weber i Skolik.

Środa, 15 luty
18.00 – Msza św.  o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.

Czwartek,16 luty
17.00 Msza św.  za ++ Anielę i Jerzego Wons, Franciszkę i Pawła Krawiec, Józefa i Marię Wons, pokr.

Piątek, 17 luty
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Martę i Teodora Piekacz, Władysłąwa Mańka, pokr.

Sobota, 18 luty
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łąski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Róży i 50 urodzin Marcina Krawców.

REKOLEKCJE   PARAFIALNE

18.00 – Msza św. z kazaniem rekolekcyjnym  – za ++ rodz. Otylię i poległego o Pawła Czaja, rodziców, rodzeństwo, s. Hildegardę, kuzynki, kuzynów, rodz. Czaja, Serafin, Piotra i Matyldę Haberla, Klarę Zogórski, Marię Wróbel, Ireneusza Szady.
– za ++ m. Jerzego Danysz, rodz. Tomasza  i Gertrudę Danysz, Franciszka i Katarzynę Koper, Walentego Kciuk, pokr.
19.00 – Nauka dla młodzieży z okazją do spowiedzi.

VII Niedziela Zwykła, 19 luty 2023r.
7.30 Msza św. z nauką rekolekcyjną za ++ rodz. Szymona i Katarzynę, Annę Bartoszek, m. Henryka, pokr.
9.00 – Msza św. z nauką rekolekcyjną – za + Mariana Czapla w 1 rocz. śmierci.
11.00 – Msza św. koncelebrowana, z nauką rekolekcyjną –
-o błogosławieństwo dla Doroty i Mateusza oraz ich syna z okazji rocznicy ślubu.
– za + Pawła Maroń.
14.00 – Początek Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa – adoracja Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.
15.00 – Nauka rekolekcyjna dla małżeństw.

1. Dzisiaj wymieniane będą tajemnice różańcowe o godz. 14.40, a po nieszporach spotkają się rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Wyrzgol Beata, Bujara Edyta, Meka Urszula, Blumer Mirela,  Guzy Lucyna, Sztancel Teresa.