13.09 – 19.09. 2021 AD

Poniedziałek, 13 września, św. Jana Chryzostoma

7.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze od rodziny Bonk.

Wtorek, 14 września, Święto Podwyższenia Krzyża

18.00 –  Msza św. za ++ rodz. Gertrudę i Sebalda Piekacz, Weronikę i Jana Grondes, s. Szymona, b. Norberta, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, szw. Józefa Chohura, pokr.

Środa, 15 września, NMP Bolesnej

7.00 – Msza św.  za ++ rodz. Nikodema i Marię Świerzy, Wiktora Glowania, pokr.

Czwartek, 16 września, św. Korneliusza i Cypriana

12.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Małgorzata Kulik i Denis Kubik.

18.00 – Msza św. szkolna za + Iwonę Hajduczek w 2 rocz. śmierci.

– Próba dla dzieci I rocznicy Komunii św.

Piątek, 17 września

7.00 – Msza św. za + Różę Wyrwich z okazji urodzin, m. Wilhelma.

18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ o. Wiktora Pilarskiego w rocz. śmierci, mamę Rozalię, siostrę Annę.

Sobota, 18 września, św. Stanisława Kostki

7.00 – Msza św. za ++ m. Joannę Student w rocz. śmierci, o. Pawła, m. Tadeusza.

18.00 – Msza św. za ++  ż. Hildegardę Knoppik, rodz. Marię i Franciszka Pasieka, Agnieszkę i Karola Knoppik, rodzeństwo z obu stron, babcie, dziadków, pokr. Knoppik, Pasieka, Kozub oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

XXV Niedziela Zwykła, 19 września 2021 r.

7.30 – Msza św. za ++ Różę i Wilhelma Wyrwich, Karola i Katarzynę Bartoszek.

9.00  – Msza św. za ++ m. i o. Rajnholda Serafin, jego matkę Marię, rodz. Annę i Izydora Panchyrz, szw. Józefa, Joachima i Herberta, Otylię Czaja, Hildegardę Haberla, Ireneusza Szady, dziadków z obu stron, pokr. Serafin, Panchyrz oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

9.45– Procesja na odpust do Żędowic.

11.00 –  Msza św. koncelebrowana:

– w int. dzieci oraz ich rodzin z okazji I rocznicy przyjęcia Komunii św.

– za ++ rodz. Rozalię i Wiktora, b. Antoniego i Pawła, dziadków, pokr.  oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

15.00 –  Nieszpory ku czci Matki Boże Bolesnej w Żędowicach.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy Nabożeństwo Fatimskie.
  2. Ministranci i kandydaci spotkają się w sobotę o godz. 9.00.
  3. Okazja do Spowiedź dla dzieci rocznicy I Komunii św. będzie w czwartek od godz. 17.00.
  4. Parafia organizuje pielgrzymkę do grobów bł. M. Elżbiety Róży Czackiej oraz bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego 22 i 23 września (środa i czwartek). Trasa: Laski, Zuzela, Borzęcin (nocleg), Warszawa i Jasna Góra. Cena obejmuje: przejazd autokarem, ubezpieczenie, nocleg z śniadaniem i kolacją. Teraz wpłacamy 250 zł, a 20-40 zł na trasie z Jasnej Góry do Kielczy, kiedy przeliczę poniesione wydatki.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kulik Beata, Majowska Bernadeta, Szanguleit Wanda i Natalia, Grondes Alicja, Kałuża Ewelina.