20.09 – 26.09. 2021 AD

Poniedziałek, 20 września, św. Andrzeja Kim Teagon
7.00 – Msza św.  za ++m. Eryka Ziaja, jego rodziców, teściów, siostrę Adelajdę, szwagra, krewnych, przyjaciół, pokr. Kulik i Ziaja.
Wtorek, 21 września, św. Mateusza
18.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze od rodziny Kocot.
Środa, 22 września
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Gertrudę i Emanuela Kloska, Irenę Kloska, pokr.
Czwartek, 23 września, św. Pio
18.00 – Msza św. szkolna – za ++ Urszulę i Andrzeja Kulik, Marię i Teodora Piekacz, Władysława Mańka, pokr.
Piątek, 24 września
7.00 – Msza św. za ++ o. Wiktora, rodz. Emilię i Franciszka, b. Herberta.
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży –  za ++ Gertrudę i Bernarda Gabor.
Sobota, 25 września
12.00 – Msza św. z przyjęciem daru sakramentu małżeństwa przez Judytę Jonetzko i Pawła Pyka.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Józefa i Genowefę, Leona i Huldę Dąbrowskich, Elżbieta i Konrada Wieja, pokr. Dąbrowski, Wieja, Cebula, Wotzka, Hajn, Kaliciak.
XXVI Niedziela  Zwykła, 26 września 2021 r.
7.30 – Msza św.  za ++ rodz. Emilię i Karola Szyguda.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Hieronima i Klarę Kulik, Alfreda i Gertrudę Kurek, s. Renatę Grzywocz, ciocie Marię i Katarzynę Sopot, Janinę Kulik, pokr. Kulik, Gajda, Kurek i Sopot.
11.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 45 rocznicy Małżeństwa Teresy i Jerzego Jaksik.
15.00 – Nieszpory.

1. Dzisiaj na nieszpory ku czci Matki Bożej Bolesnej zapraszam do Żędowic.
  2. Parafia zorganizowała pielgrzymkę do grobów bł. M. Elżbiety Róży Czackiej oraz bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Pielgrzymi zbiorą się w kościele o godz. 5.55 – po modlitwie wyruszamy w drogę. Trasa: Laski, Zuzela, Borzęcin CMA (nocleg), Warszawa i Jasna Góra.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Krain Gabriela, Bartoszek Sylwia, Chmielorz Kornelia i Monika, Tomala Beata, Garbas Krystyna.