6.09 – 12.09. 2021 AD

Poniedziałek, 6 września

7.00 – Msza św.  za + Annę Goj od sąsiadów.

Wtorek, 7 września

18.00 – Msza św. za ++ rodz. Joannę i Kleofasa Pasieka, ich s. Huberta i Jana, synową Marię Pasieka, rodz. Jana i Annę Krawiec, wn. Marka, dziadków z obu stron, pokr. Pasieka, Musialek, Karawiec i Golor.

Środa, 8 września, Narodzenie NMP

12.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Katarzyna Kroczek i Beniamin Szewczyk.

18.00 – Msza św.  przez wst. Najśw. Maryi Panny o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.

Czwartek 9 września

18.00 – Msza św. szkolna za + Zofię Socha w rocz. śmierci.

– Spotkanie z uczniami klasy V.

Piątek, 10 września

18.00 – Msza św.  z udziałem  młodzieży, za ++ o. Franciszka Swoboda, m. Hildegardę, bratową Marię, Annę i Ryszarda Płaczek.

– w 30 dni po śmierci Alojzego Konieczko.

Sobota, 11 września

7.00 – Msza św. za + Eryka Pyka w rocz. śmierci.

18.00 – Msza św. za + Piotra Kucharczyk w 1 rocz. śmierci.

XXIV Niedziela Zwykła, 12 września 2021 r.

7.30– Msza św. za ++ rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, s. Magdalenę, o. Pawła Pasieka, brat. Elżbietę, Jerzego Danysz, Annę, Pawła i Jana Czaja, pokr. Szołtysik, Bednarek, Pasieka i Danysz.

9.00 – Msza św. za ++ dziadków Eryka Jelonek, Józefa Grzygorzyca, Władysławę i Stanisława Szewczyk, Teodora Kroczek, pokr.

11.00 –  Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji Złotego Jubileuszu Małżeńskiego Teresy i Jerzego Mania oraz z okazji 70 urodzin Teresy.

15.00 – Nabożeństwo fatimskie

1. Serdecznie dziękuję w imieniu Parafii za przygotowanie tegorocznych dożynek.
  2. Dzisiaj o godz. 13.00 odprawimy Dożynki na Borowianach, o godz. 14.40 zmieniane będą tajemnice różańcowe, po nieszporach spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Okazja do Spowiedź dla dzieci i młodzieży, którzy nie skorzystali z tego daru na rozpoczęcie roku szkolnego będzie w czwartek i piątek od godzi 17.30.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Tarczewska Elżbieta, Wenerska Alicja, Walczyk Nicola, Kciuk Kornelia, Karpińska Sylwia, Szopa Janina.