1.04 – 7.04. 2024 AD

Poniedziałek Wielkanocny, 1 kwietnia

7.30 – Msza św.  ( w j.niemieckim) w intencjach żyjących i ++ członków DFK.

9.00–  Msza św.  za ++ rodz. Alfreda i Gertrudę Kurek, s. Renatę Grzywocz, ciocie Marię i Katarzynę Sopot, wujków Pawła i Karola Sopot, pokr. Kurek, Sopot i Maroń.

– Spotkanie dzieci z zajączkiem.

10.45 – Procesja wielkanocna.

– Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 35 urodzin Krzysztofa Siedzińskiego oraz 25 lat służby ministranckiej.

Wtorek Wielkanocny, 2 kwietnia

18.00– Msza św. za ++ ciocię Zofię, jej siostry, rodziców, dziadków, pokr.

Środa Wielkanocna, 3 kwietnia

7.00– Msza św. Boże nasz, gdy wspominamy naszych kochanych braci Bogdana i Grzegorza Jelonków, których odwołałeś do Ciebie, pragniemy błagać o Twoje miłosierdzie dla nich, obdarz ich wieczną radością w Twoim domu, a nas umocnij w wierze i zaprowadź na spotkanie z nimi – o to prozą rodzeństwo wraz z Mamą. Prosimy również za ++m. Eryka Jelonka i pokr.

Czwartek Wielkanocny, 4 kwietnia

16.00 – Godzina Święta.

17.00– Msza św.  szkolna za + Edeltraudę Promnik w 1 rocz. śmierci.

Piątek Wielkanocny, 5 kwietnia

7.00 –  Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży  – do Miłosierdzia Bożego za ++ syna Szymona Grondes w rocz. urodzin, rodz. Gertrudę i Sebalda Piekacz, Weronikę i Jana Grondes, brata Norberta, pokr.

– w 30 dni po śmierci Bernarda Jochemczyk.

Sobota Wielkanocna, 6 kwietnia

7.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny za ++ matkę chrzestną Marię Stępień w 10 rocz. śmierci, jej męża Antoniego, rodz. Barbarę i Szymona Kulik, pokr. Kulik i Cembolista.

16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Mariana Gałach.

18.00 – Msza św. za ++ rodz. Magdalenę i Bertholda, siostrzenicę Monikę, dziadków, pradziadków, ciocie, wujków, kuzynów i kuzynki, pokr.

II Niedziela Wielkanocna, Miłosierdzia Bożego, 7 kwietnia 2024 r.

(Kolekta na Caritas Diecezji Opolskiej)

7.30 – Msza św.  za++ o. Pawła Pasieka w rocz. śmierci, rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, siostrę Magdalenę, ciocię Julię, bratową Elżbietę, Jerzego Danysz, Józefa Lukoszczyk, Annę, Pawła i Jana Czaja, pokr. Szołtysik, Bednarek, Pasieka i Danysz oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

9.00 – Msza św. za ++ rodziców i rodzeństwo z rodzin Ślimak i Czyrnek.

10.45 – Procesja wielkanocna.

11.00 – Msza św. za ++ żonę i matkę Hildegardę Pruski w rocz. śmierci, rodziców, rodzeństwo.

– Roczek Adama Gomolla.

15.00 – Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.

– Wymiana tajemnic różańcowych.

1. Dziękuję w imieniu Parafii wszystkim: tworzącym liturgię Wielkiego Tygodnia; dekorującym kościół; z Parafialnego Zespołu „Caritas”.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Jaksik Monika, Mazur Ludmiła, Hatlapa Nicol, Kandzia Mariola, Czapla Aniela, Rudek Hanna.

ZAPOWIEDZI

Artur Kluba, kawaler, zam. w Kielczy

z Martą Elżanowską, panną, zam. w Wołczynie     (1.04-7.04-14.04. 2024 AD)