8.04 – 14.04. 2024 AD

Poniedziałek, 8 kwietnia, Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

6.00 – Msza  św.   przez wstawiennictwo Najśw. Maryi Panny w int. pielgrzymów udających się do Fatimy.

(Kwietniowa Msza św. o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich, o dobry wybór męża i żony oraz powołania życiowego, odprawiona będzie w Fatimie)

9.00  – Msza św. za ++ rodz. Łucję i Piotra Ibrom, dziadków Marię i Serafina Paterok, Jadwigę i Konstantego Ibrom, ciocie, wujków, kuzynki Urszulę i Elżbietę, kuzyna Herberta, pokr, dusze w czyśćcu cierpiące oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

18.00 – Msza św. za ++ Wiktora Glowania, rodz. Nikodema i Marię Świerzy, brata Antoniego, pokr.

Wtorek, 9 kwietnia

18.00-  Msza św. za ++ m. o.. i dziadka Joachima Rudzik, rodz. Marię i Konstantego Giera, teśc. Ritę i Teodora Rudzik, Norberta, Marcina Moj, Helenę i Alojzego Lebek, Agnieszkę i Jerzego Karpińskich, Zygfryda Kisiel, babcie, dziadków, wujków, ciocie, sąsiadów oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Środa, 10 kwietnia

18.00–  Msza św.  za ++ teściów Florentynę i Władysława Sztancel, Piotra Sztancel z okazji urodzin.

Czwartek, 11 kwietnia

17.00–  Msza  św.  szkolna – za ++ ciocię Paulinę Ibrom w rocz. śmierci, rodz. Wiktorię i Piotra Gajda, Wiktorię i Jana Jacek, wujków, ciocie, dziadków oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek, 12 kwietnia

18.00  – Msza św.  z udziałem młodzieży – za ++ rodz. Urszulę i Andrzeja Kulik, pokr.

Sobota, 13 kwietnia

18.00 – Msza św. za ++ matkę Jadwigę Stach, o. Wilhelma, ich rodz. Różę i Józefa Kaszuba, Teklę i Pawła Stach, szw. Jana Sopot, wujka Teodora Serafin, ciocię Hildegardę Kaszuba, Janinę Jurczyk oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

III Niedziela Wielkanocna, 14 kwietnia 2024 r.

7.30 – Msza  św.   za ++ rodz. Konrada i Elżbietę Wieja, Genowefę i Józefa Dąbrowskich, pokr. oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

9.00  – Msza św. za ++ rodz. Piotra i Weronikę Bieniek, Różę i Alberta Swoboda, pokr.

11.00 – Msza św. za + + Albrechta i Jana, chrześniaka Adama oraz ++ z pokr.

15.30-16.30 – Msza św. z udziałem pielgrzymów fatimskich.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego, a następnie wymienimy tajemnice różańcowe.
  2. W sobotę o godz. 10.00 spotkają się marianki.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Halenka Jolanta, Bonk Klaudia i Paulina, Grzywocz Martyna, Kusch Benita, Hatlapa Nicol, Sopot Aniela.

ZAPOWIEDZI

Artur Kluba, kawaler, zam. w Kielczy

z Martą Elżanowską, panną, zam. w Wołczynie     (1.04-7.04-14.04. 2024 AD)