4.03 – 10.03. 2024 AD

Poniedziałek, 4 marca, św. Kazimierza

7.00 – Msza św. – Panie Boże, z tęsknotą myślimy o bliskim nam Eryku Jelonku, którego odwołałeś do siebie 4 lata temu. Prosimy Cię Panie Boże o łaskę przebaczenia grzechów, wieczne zbawienie – o co proszą: żona, dzieci, wnuki i prawnuki.Prosimy również o modlitwę za wszystkich zmarłych z pokrewieństwa.

Wtorek, 5 marca

18.00 – Msza św. za ++ Marię, Wilhelma i Barbarę Szaton, męża Jerzego, syna Grzegorza, rodz. Jana i Marię Zientek, szw. Franciszka i Herberta, Zosię i Norberta Świerzy, Irenę i Reginę Służałek, dusze w czyśćcu cierpiące.

Środa, 6 marca

7.00 – Msza św.za ++ Jana Galas, rodziców.

Czwartek, 7 marca, I miesiąca

16.00 – Godzina Święta.

16.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.

17.00–  Msza św.  szkolna  za ++ matkę Wiktorię Szostok w rocz. śmierci, pokr.

Piątek, 8 marca

17.30 – Droga Krzyżowa prowadzona przez marianki

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży za ++ ojca Zbigniewa Wyrwa, dziadków Wyrwa, Kwaśny, Kołodziej i Potempa.

Sobota, 9 marca

7.00 – Msza św. za + męża Jana Zemela w 4 rocz. śmierci.

18.00 – Msza św. za ++ mamę, babcię, teściową Bernadetę Golec w rocz. śmierci, dziadków Agnieszkę i Edwarda Knopik, Gerarda Golec, Gertrudę i Bernarda Żyłka, Czesława Nąć, dusze w czyśćcu cierpiące.

– Roczek Blanki Anny Maśnica.

IV Niedziela Wielkiego Postu, Laetare,  10 marca 2024r.

7.30 – Msza św. za ++ za ++ m. Annę Pasieka, o. Franciszka, b. Jerzego, ż. Eugenię i Krystynę oraz Huberta Kocot.

9.00 – Msza św. za ++ ojca Jana, matkę Anastazję Goj.

11.00 –  Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Józefę i Pawła Burda, b. Ernesta, Jadwigę, Marię i Jana Ibrom, Franciszkę i Franciszka Burda, Annę i Izydora Panchyrz, szw. Józefa, Herberta, Joachima, Rajnholda, Leona, chrzestną Paulinę Wyrwich, Wiktora Ibrom, Łucję Ibrom, ks. Krystiana Kampę, pokr. Burda i Panchyrz oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

14.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

– Wymiana tajemnic różańcowych.

1. Dzisiejsza o godz. 14.30 odprawimy Gorzkie Żale z kazaniem .
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Loch Marta i Paulina, Blimer Gabriela, Małek Małgorzata, Klisz Paulina, Bok Danuta.