11.03 – 17.03. 2024 AD

Poniedziałek, 11 marca

7.00– Msza św. za ++ rodz. Antoniego i Magdalenę Sobel, Jerzego i Marię Tomala, szw. Andrzeja i Józefa, szwagierkę Irenę.

Wtorek, 12 marca

18.00– Msza św. za ++ rodz. Krystynę i Wilhelma Krywalskich, Jana Krywalskiego, Stefanię i Jana Opara, Romana Opara, Jana Sylwa, Jana Til, ciocie, wujków, pokr.

Środa, 13 marca

7.00– Msza św. za ++ rodziców Józefa i Krystynę Świtała.

Czwartek, 14 marca

16.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.

17.00– Msza św.  szkolna za + Franciszkę Garcorz w rocz. śmierci.

Piątek, 15 marca

17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem młodzieży i kandydatów do bierzmowania.

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży i kandydatami do bierzmowania  – do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Martę i Józefa Student, pokr. Student i Brol.

Sobota, 16 marca

15.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Anety Kocot.

16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Wilhelma Karola Pasieka.

18.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ m. Różę, o. Bernarda Maleska, s. Gizelę, teścia Jana Boronowskiego, pokr. Boronowski i Maleska oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

V Niedziela Wielkiego Postu, 17 marca 2024 r.

7.30 – Msza św.  za + żonę i mamę Helenę Loch.

9.00 – Msza św. za ++ m. i o. Pawła w rocz. śmierci, rodziców z obu stron, brata Józefa, siostry Marię i Hildegardę z mężem Janem, siostrzeńca Pawła, teściów, dziadków oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

– Modlitwa w int. zmarłych i żyjących na ziemi Sołtysów.

11.00 – Msza św. za ++ męża Damiana Wyrwich w rocz. śmierci, jego rodziców, dziadków z obu stron, pokr.

14.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Dzisiejsza o godz. 14.30 odprawimy Gorzkie Żale z kazaniem, a po nabożeństwie wymieniane będą tajemnice różańcowe.
  2. W sobotę o godz. 9.00 spotkają się ministranci oraz kandydaci.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Jonienc Joanna, Maśnica Natalia, Czernicka Danuta, Janik Urszula, Gałaszewska Sylwia i Patrycja, Błaszko Agnieszka.

ZAPOWIEDZI

Michał Krawiec, kawaler, zam. w Kielczy