26.02 – 3.03. 2024 AD

Poniedziałek, 26 luty

7.00–  Msza św.  za + za + Georga Krawiec od sąsiadów z ul. Nowowiejskiej i Topolowej.

Wtorek, 27 luty

18.00–  Msza św.  za ++ Horsta i Dariusza Ibrom od sąsiadów.

Środa, 28 luty

7.00–  Msza św.  za ++ rodz. Nikodema i Marię Świerzy, brata Antoniego, Wiktora Glowania, pokr.

Czwartek, 29 luty

9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.

16.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.

17.00–  Msza  św.  szkolna – za + Julię Bujara w 1 rocz. śmierci oraz ojca Urbana.

Piątek, 1 marca, I miesiąca

7.00 –  Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.

9.00 Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.

16.30 – Droga Krzyżowa.

17.00  – Msza św.  za ++ rodz. Janinę i Bronisława Kret.

18.00  – Powitanie ks. bpa Rudolfa Pierskały przed kościołem i modlitwa przy grobach zmarłych ks. Josefa Schrody i ks. Wincentego Guzika.

Msza św. celebrowana przez ks. Biskupa.

19.30 – Spotkanie z Radą Parafialną i Gospodarczą.

Sobota, 2 marca, I miesiąca

7.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serc a Najśw. Maryi Panny za ++ matkę Hildegardę Kurzacki, pokr.

11.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego prowadzona przez ks. Biskupa i spotkanie z Chorymi i grupami parafialnymi: Wspólnotą Żywego Różańca, Wspólnotą „Caritas”, Wspólnotą Lektorów, Wspólnotą „Paulus”,  Organistami, Orkiestrą,  Psałterzystkami, Szafarzami Komunii, Kościelnymi, dbających o strojenie kościoła, zabiegających o czystość paramentów liturgicznych, dbających o techniczną stronę obiektów parafialnych oraz o media,  dbających o dom parafialny.

12.00 – Spotkanie ks. Biskupa z ministrantami i mariankami.

12.30 – Spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy VII.

18.00 – Msza św. za ++ tatę Andrzeja Fus, pokr. Fus, Kokoszka i Zielonka

– za  Gintera Merkel w 30 dni po śmierci.

III Niedziela Wielkiego Postu, 3 marca 2024 r.

7.30 – Msza  św.   (w języku niemieckiem) za ++Elżbietę i Franciszka Guzy.

9.00  – Msza św. za ++ Mariana Płaczek w rocz. śmierci, syna Jana, rodziców, teściów oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

11.00 – Msza św. za ++ Gerarda Bok, jego rodziców, brata Engelberta, Franciszka i Rozalię Kampczyk, Jana Hyla, pokr. Płaczek, Wind, Hyla, Klonek, Boronowski, Jersz, Meinert.

– Roczek Mai Piśniak.

14.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

1. Dzisiejsza o godz. 14.30 odprawimy Gorzkie Żale z kazaniem .
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Śmieszkol Anna, Kubilas Sylwia, Kroczek Klaudia, Górzańska Gabriela, Czaja Irena, Loch Grażyna.