9.05 – 15.05. 2022 AD

Poniedziałek, 9 maja, św. Stanisława Biskupa
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św.  za ++ m. Gintera Krawiec, jego rodziców, b. Wernera, pokr.

Wtorek, 10 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 –  Msza św. za + Pawła Bartoszek w 1 rocz. śmierci.

Środa, 11 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św.  za ++ mamę Stefanię Kulczycką w 2 rocz. śmierci, o. Bronisława, s. Janinę, dziadków Agnieszkę i Filipa, Teresę i Tomasza oraz pokr.

Czwartek, 12 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. szkolna – za ++ rodz. Marię i Konstantego Giera, teśc. Ritę i Teodora Rudzik, m. Joachima, Norberta i Marcina Moj, Helenę i Alojzego Lebek, Agnieszkę i Jerzego Karpińskich, babcie, dziadków, wujków i ciocie, sąsiadów oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek, 13 maja
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.
– Nabożeństwo fatimskie.

Sobota, 14 maja, św. Macieja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Franciszkę i Wiktora Pasieka, Jadwigę Jaksik,  ich synów, pokr.
– za +Marię Sankowską w 30 dni po śmierci.
– Roczek Laury Goździk

V Niedziela Wielkanocna, 15 maja 2022r.
7.30 – Msza św.  za + m. i o. Tomasza Skutela w 5 rocz. śmierci.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Eugeniusza Mazur, Magdalenę i Józefa Pietron, pokr.
11.00 –  Msza św. za ++ Jana Hyla w 1 rocz. śmierci.
15.00 – Nabożeństwo majowe.
– Zmiana tajemnic różańcowych.

1. Zapraszam w imieniu młodzieży na Parafialny Emaus. Z Chrystusem Zmartwychwstałym wędrować będziemy na Borowiany. Ufam, że przy kaplicy św. Anny rozpoznamy Zbawiciela przy łamaniu chleba. Początek o godz. 15.00 na parkingu przy leśniczówce p. Wajdów.
  2. Młodzież klasy VIII i I szkoły ponadpodstawowej zapraszam w piątek na godz. 17.30.
  3. Ministranci i kandydaci spotkają się w czwartek po Mszy św.. Marianki zbiorą się w sobotę o godz. 10.00.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kubilas Sylwia i Aleksandra, Małek Małgorzata i Klisz Paulina, Bok Danuta i Manuela, Student Bernadeta.