2.05-8.05.2022 AD

Poniedziałek, 2 maja, św. Atanazy
17.30- Nabożeństwo majowe.
18.00- Msza św.  za ++ o. Józefa Wolan, m. Hildegardę, teśc. Krystynę i Waltera Rolik, babcie, dziadków, ciocie, wujków, kuzyna, pokr. Wolan i Polok.
– w 30 dni po śmierci Wacława Zielińskiego.

Wtorek, Uroczystość Najśw. Maryi Panny, Królowej Polski, 3 maja
7.30 –  Msza św.  za + Irmgardę Garbas, pokrewieństwo zobu stron.
9.00 – Msza św. za ++ o. ZbigniewaWanat w 10 rocz. śmierci, m. Janinę, rodz. Czesławę i Władysława Domereckich.
10.30 – Nabożeństwo majowe.
11.00 – Msza św. przez wstawiennictwo św. Floriana w int. Strażaków oraz ich rodzin.

Środa, 4 maja, św. Floriana
8.00 – Rozpoczęcie pielgrzymki dziękczynnej za dar I Komunii św. na Górę św. Anny.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie Seniorów
17.30- Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Helenę i Rajnolda Małek, Szymona Kulik.

Czwartek, 5 maja, I miesiąca
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
17.00 – Godzina Święta z nabożeństwem majowym.
18.00 – Msza św. za ++ ciocię Paulinę Ibrom w rocz. śmierci, rodz. Wiktorię i Piotra Gajda, Wiktorię  i Jana Jacek, dziadków, wujków i ciocie oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek, 6 maja, I miesiąca, św. Filipa i Jakuba Apostołów
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
7.30- Nabożeństwo majowe.
8.00 – Msza św.   z okazji Dnia Szkoły, w int. byłych i obecnych uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.
9.00 -Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)

Sobota, 7 maja, I miesiąca
7.00 – Msza św.  ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny, za + Wacława Zielińskiego od s. Mieczysławy.
17.30- Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++ teścia Antoniego Skolik, ż. Marię, m. Franciszka, c. Teresę.

IV Niedziela Wielkanocna, 8 maja 2022r.
7.30 – Msza św. za ++ Damiana Wyrwich i Marka kosytorza od koleżanek i kolegów z rocznika 1976 z nauczycielami.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Annę i Izydora Panchyrz, m. Joachima Bujara, jego rodziców, szwagrów, pokr.
11.00 –  Msza św. za ++ Marię Pasieka, rodz. Annę i Józefa Michalskich, Kleofasa i Joannę Pasieka, braci Jana i Huberta, szw. Bernarda, pokr. Pasieka i Michalski.
15.00 – Emaus naszej parafii, na które zaprasza młodzież.

1. Dzisiaj o godz. 15.30 nabożeństwo majowe z udziałem dzieci I Komunii św.. Do soboty w naszej parafii „biały tydzień”- dzieci klasy III w strojach liturgicznych uczestniczą we Mszach św.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Loch Grażyna, Aleksandra, Marta i Paulina, Blimer Gabriela i Anna, Kulik Gizela.