9.03– 15.03 2020 AD

Poniedziałek, 9 marca
7.00 – Msza św. za ++ o. Jana, m. Anastazję Goj w rocz. śmierci, teścia Pawła i Wiktora, teściową Edytę Czapla, babcie, dziadków, ciocie wujków, pokr.
Wtorek, 10 marca
18.00 – Msza św. za ++ o. Józefa Świtała, dziadków, Świtała, Wilczek, Pyka i Obstój.
Środa, 11 marca
7.00 – Msza św. za ++ m. i o. Antoniego Sobel, rodz. Helenę i Teodora Sobel, Annę i Józefa Ibrom.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego w chacie i spotkanie seniorów.
Czwartek, 12 marca
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00 – Msza św. szkolna za ++ rodziców z okazji urodzin: 90. Marty Student, 95. Józefa Student.
– za + Anielę Wons w 30 dni po śmierci.
Piątek, 13 marca
17.30 – Droga Krzyżowa prowadzona przez Wspólnotę Misyjną „Paulus”.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży za ++Helenę i Alojzego Lebek, Marię i Konstantego Giera, m. i o. Joachima Rudzik, jego rodz. Ritę i Teodora, Norberta i Marcina Moj, Jerzego Karpińskiego, ciocie, wujków, babcie, dziadków z rodziny, sąsiadów oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
– w 30 dni po śmierci Wilhelma Wyrwich.        – Spotkanie Wspólnoty Misyjnej „Paulus”.
Sobota, 14 marca
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośba o dalsze z okazji  80 urodzin Horsta Ibrom
18.00 – Msza św. za ++m. Jadwigę Stach, o. Wilhelma, ich rodz. Różę i Jóżefa Kaszuba, Teklę i Pawła Stach, szw. Jana Sopot, wujka Teodora Serafin, ciocię Hildegardę Kaszuba, Joannę Jurczyk, pokr.
III Niedziela Wielkiego Postu, 15 marca 2020 r.
(Kolekta na planowane inwestycje parafialne)
7.30 – Msza św. za ++ Annę Pasieka, o. Franciszka, b. Jerzego, ż. Eugenię i Krystynę Kocot, Huberta Kocot.
9.00 – Msza św. za++ rodz. Elfrydę i Teodora , Elżbietę i Piotra, dziadków, ciocie, wujków, kuzynki i kuzynów, pokr.
11.00– Msza św. za ++ o. Zbigniewa Wyrwa, jego rodziców, teściów, dziadków, Paulinę i Ernesta Kołodziej, Engelberta Potempa, chrz. Henryka.
15.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego.

1. Dzisiaj o godz. 14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a następnie spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Dzisiaj przed kościołami zbierana jest ofiara na Misyjne Dzieło Pomocy „Ad Gentes”.
  3. „Gość Niedzielny” – 6 zł; „Mały Gość Niedzielny” – 5 zł.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Cieślik Cecylia. Niedworok Weronika, Majzel Teresa i Katarzyna, Kucharczyk Gabriela, Kuś Brygida, Szczotka Irena.