16.03– 22.03 2020 AD

Poniedziałek, 16 marca
7.00 – Msza św. za + Magdalenę Kluba.
Wtorek, 17 marca
18.00 – Msza św. za + Franciszkę Garcorz w rocz. śmierci, pokr.
Środa, 18 marca
18.00 – Msza św. przez wst. św. Józefa o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.
Czwartek, 19 marca, Uroczystość Św. Józefa
9.00 – Msza św. przez wst. św. Józefa w int Rzemieślników oraz Solenizantów.
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00 – Msza św. szkolna – za ++ Teodora i Gertrudę Poloczek, Jana i Marię Pawellek, Wilhelma Kudlek, Edeltraudę i Sylwestra Loch, pokr. Poloczek, Pilarski i Janus.
Piątek, 20 marca
7.00 – Msza św. za + Wilhelma Wyrwich od parafian z ul. Torowej i ks. Wajdy.
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem młodzieży, prowadzona przez marianki.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży za ++ rodz. Klarę i Hieronima Kulik, teśc. Antoniego i Julię Kaliciak, ż. Janinę.
Sobota, 21 marca
7.00 – Msza św. za + Marię Bartoszek od parafian z ul. Topolowej i Nowowiejskiej.
18.00 – Msza św. za ++ Wilibalda Kudlek, rodziców i rodzeństwo.
IV Niedziela Wielkiego Postu (Laetare), 22 marca 2020 r.
( Kolekta na remont obiektów kurialnych)
7.30 – Msza św. za ++ o. Ernesta Świtała, m. Elfrydę, m.o. Klausa Maśnica, Jana i Jadwigę Bartoszek, Elżbietę Pasieka, pokr.
9.00 – Msza św. za ++ ż. i m. Helenę Loch w dniu urodzin, pokr.
11.00 – Msza św.  za ++ ż. Hildegardę Haberla, rodz. Matyldę i Piotra Haberla, teśc. Otylię i Pawła Czaja, rodz. Haberla, Czaja, Gasz i Serafin.
15.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bozego.

1. Dzisiaj o godz. 14.30 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. „Gość Niedzielny” – 6 zł; „Mały Gość Niedzielny” – 5 zł.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Szyguła Grażyna, Plaszczyk Teresa i Anna, Kraka Maria, Spałek Małgorzata, Kiszkis Gabriela, Kroczek Ilona.
  4. W związku z epidemią odwołujemy wszystkie spotkania: dzisiejsze spotkanie rady parafialnej z zarządem DFK, spotkania wspólnot parafialnych, spotkanie przedpielgrzymkowe oraz planowaną w kwietniu pielgrzymkę na Święty Krzyż, do Kodnia i Jabłecznej.