9.02– 15.02. 2015 AD

Poniedziałek, 9 lutego
7.00 – Msza św. za ++ babcię Elżbietę Klencz z ok. urodzin, o. Henryka Wyrwich, pokr. Klencz, Wyrwich.
Wtorek, 10 lutego, św. Scholastyki
17.00 – Msza św. za + m. Hildegardę Wolan w dniu urodzin.
Środa, 11 lutego, Najśw. Maryi Panny z Lourdes, Światowy Dzień Chorych
9.00 – Msza św. przez wstawiennictwo Najśw. Maryi Panny w int. Chorych.
– Błogosławieństwo lourdzkie.
17.00 – Msza św.  z podziękowaniem za łaski odebrane, z prośbą o dalsze z okazji
18 urodzin Natalii Glowania.
Czwartek,  12 lutego
17.00 – Msza  św. szkolna za + Walentego Kciuk z okazji urodzin.
Piątek, 13 lutego
17.00 – Msza  św. z udziałem młodzieży z konferencją na temat: „Czy wybór współmałżonka to loteria?
–  do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Martę i Teodora Piekacz, o. Władysława Mańka, dziadków z obu stron.
– w 30 dni po śmierci + Gertrud Hampel.
– Modlitwa ze św. Walentym – Schola „Gaudium” poprowadzi modlitwę o dobre rozeznanie powołania życiowego i nieprzypadkowy wybór męża i żony.
Sobota, 14 lutego, św. Cyryla i Metodego
14.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50 urodzin Hanny Rudek.
17.00 – Msza św. za ++ Elżbietę i Franciszka Guzy.
VI Niedziela Zwykła, 15 lutego  2015r.
7.30 – Msza  św. za ++ rodz. Szymona, Katarzynę, Annę Bartoszek, m. Henryka Frewer
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Karola i Katarzynę Bartoszek.
11.00 –  Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  75 urodzin Elżbiety Weber.
14.30 – Początek Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa (Adoracja Najśw. Sakramentu).

1. Dzisiaj o godz. 14.40 zmieniane będą tajemnice różańcowe. Po nieszporach w kościele spotkają się rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
  2. W przyszłą niedzielę kolejny raz otwierać się będziemy na łaski, które mogą nam pomóc w uświęcaniu naszych małżeństw i rodzin. Spotka się z nami  na Mszach św. o godz. 7.30, 9.00 oraz 11.00i wygłosi kazania ks. Marcin Marsollek.  O 16.00 w naszej szkole ks. Marcin przedstawi prezentację pt „Wpływ multimediów na dzieci i młodzież”. W imieniu Parafii oraz Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Kielczy serdecznie zapraszam do udziału w tym spotkaniu przy kawie i ciastku, podczas którego wielu spośród nas otworzą się oczy,  jak wpływają: gry komputerowe oraz świat internetu – multimedia na rozwój psychiki i osobowość młodych. Ks.  Marcin Marsollek jest  psychoterapeutą, diecezjalnym duszpasterzem trzeźwości, kierownikiem Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnień w Opolu.
  3. „Gość Niedzielny” – 5 zł.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni : Zyzik Jadwiga, Gadomska Beata, Jędrysik Danuta i Dominika, Sankowska Paulina, Kozub Elwira i Justyna.