2.02– 8.02. 2015 AD

Poniedziałek, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego
(Kolekta na Klasztory Klauzurowe)
7.30 – Msza św. za ++ rodz. Annę i Jana Kulik, s. Rufina.
9.00 –  Msza św. za + Rozalię Sikora.
17.00 – Msza św.  za ++ m. Marię Giera w rocz. śmierci, o. Jana Giera, Józefa Adamczyk, b. Gerarda, babcie, dziadków, Ryszarda Serafin, ciocie, wujków, pokr. Giera i Płaczek i Adamczyk.
Wtorek, 3 lutego, św. Błażeja
(Błogosławieństwo ku czci św. Błażeja)
17.00 – Msza  św. za ++ Marię i Franciszkę Kampczyk, rodz. Antoniego i Eufemię, Antoniego i Wernera Wind, pokr. Kampczyk, Skolik i Wind.
Środa, 4 lutego
7.00 – Msza  św. z ok. urodzin + Jana Waltera.
– Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej, Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.
Czwartek, 5 lutego, św. Agaty, I miesiąca
(Błogosławienie wody i chleba)
17.00 – Msza  św. szkolna za ++ Annę Sopot, m. Aleksandra, rodziców, braci, siostry, Franciszka Pasieka, Jerzego Danysz, Emilię i Franciszka Ibrom,  pokr. Pasieka i Danysz.
– Adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez lektorów i spotkanie wspólnotowe.
Piątek, 6 lutego, św. Pawła Miki i Towarzyszy, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
– Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.
17.00 – Msza św. dla młodzieży za + Antoniego Skandy w 1 rocz. śmierci.
Sobota, 7 lutego, I miesiąca
14.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji   90 urodzin Anny Kulik.
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji   40 urodzin Janusza Wanat..
17.00 – Msza św. za ++ m. Jerzego Danysz, jego rodz. Tomasza i Gertrudę, Marię Danysz, Franciszka i Katarzynę Koper, Walentego Kciuk, Pawła Pasieka, Franciszka Pasieka, Heinza, Jana i Agnieszkę Jarzyna.
V Niedziela Zwykła, 8 lutego 2015 r.
7.30 – Msza św. za + Jana Boronowskiego  z okazji urodzin.
9.00 –  Msza św. za + + Gertrudę i Antoniego Ibrom, Różę Skandy.
11.00 – Msza św. za ++ rodz. Franciszkę i Pawła Wyrwich, b. Gerarda, rodz. Marię i Stanisława Gibel, b. Waltera i Józefa.
14.40 – Zmiana tajemnic różańcowych.
15.00– Nieszpory.
– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. 30 czerwca minionego roku zawiązała się z inicjatywy Agnieszki Stefan schola młodzieżowa. Trafny jest wybór nazwy, który przyjęła ta grupa – „gaudium” tzn. radość. W czasie prób, na nabożeństwach w kontaktach między sobą, radość jest refrenem ich spotkań. W najbliższym czasie Schola Młodzieżowa „Gaudium” zaprasza na:
    – Wspólne kolędowanie „Pożegnanie szopki” – dzisiaj o godz. 15.00.
    – Mszę św. dla młodzieży –6 lutego o godz. 17.00.
  2. Proszę byłych i starszych ministrantów o pomoc w rozebraniu dekoracji Bożego Narodzenia – 2 lutego po Mszy św. wieczornej.
  3. We wtorek po Mszy św. odbędzie się w chacie spotkanie wspólnoty „Caritas” – mile widziane nowe twarze.
  4. Spotkania w sobotę: ministrantów i kandydatów o godz. 9.00; Marianek o godz. 10.00.
  5. „Gość Niedzielny” – 5 zł, „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł (z płytą „Arki Noego”)
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni : Czapla Aniela i Anna, Rudek Hanna, Halenka Jolanta, Grzywocz Gabriela, Bonk Klaudia, Sopot Aniela.