8.11 – 14.11. 2021 AD

Poniedziałek, 8 listopada
6.30 – Różaniec w int. zmarłych.
7.00 – Msza św.  za ++ o. Henryka Swoboda, m. Helenę, dziadków z obu stron, teśc. Stefana Rudek, pokr. i dzusze w czyśćcu cierpiące.
Wtorek, 9 listopada, Poświęcenie Bazyliki Laterańskiej
17.00 – Msza św. za ++ tatę Antoniego Weber w rocz. śmierci, mamę Elżbietę, pokr. Weber i Skolik. – w 30 dni po śmierci Jadwigi Bartoszek.
Środa, 10 listopada, św. Leona Wielkiego
16.00 – Msza św. szkolna – za ++ Hildegardę Kluba i Magdalenę Sobel w 1 rocz. śmierci.
16.45 – Spotkanie dzieci z św. Marcinem.
Czwartek, 11 listopada, św. Marcina
7.00 – Msza św. z modlitwą w int. Ojczyzny  – za ++ Rodziców.
Piątek, 12 listopada, św. Jozafata
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży – za ++ za ++ m. Anielę Michali, o. Adolfa, m. Henryka Ludwig, b. Pawła, Henryka i Eryka, teśc. Antoninę i Pawła Ludwig, c. Elżbietę Gałach, pokr. – Spotkanie z  kandydatami do bierzmowania z klasy VIII i I szkoły średniej.
Sobota, 13 listopada, św. Benedykta, Jana, Mateusza, Pierwszych Męcznników Polski
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo i zdrowie w int. Danuty i Małgorzaty z okazji urodzin.
17.00 – Msza św. za ++ ż. Marię Pasieka, rodz. Annę i Józefa Michalskich, rodz. Kleofasa i Joannę Pasieka, braci Huberta i Jana, szw. Bernarda, pokr. Pasieka i Michalski.
XXXIII Niedziela Zwykła, 14 listopada 2021 r.
(Kolekta na olej opałowy dla kościoła. Przed kościołem zbiórka na pomoc Kościołowi w Potrzebie)
7.30 – Msza św. –  za + m. Helenę Loch w rocz. śmierci.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Agnieszkę i Eryka Kraka, teśc. Łucję i Maksymiliana Świerzy, dziadków z obu stron, pokr. Świerzy, Kraka oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
11.00 – Msza św. przez wst. św. Katarzyny w int. pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników kolei oraz ich rodzin.
15.00 – Nieszpory. – Zmiana tajemnic różańcowych.

1. Nasza miłość do Pana Boga wypowiada się również troską o Jego Dom. Wszystkim, którzy z takim nastawieniem dbają o nasz kościół i jego obejście, ofiarowując swój czas i zdolności, aby był on piękny i czysty, z serca dziękujemy – Bóg niech będzie wam nagrodą.
  2. Ministranci oraz kandydaci spotkają się w sobotę o godz. 9.00; w tym samym dniu o godz. 10.00 zbiorą się marianki i kandydatki.
  3. Dzisiaj o godz. 14.00 odprawimy nabożeństwo różańcowe w int. zmarłych. O godz. 15.00 rozpocznie się występ kwartetu smyczkowego „Angelus” – utworzonego z muzyków Filharmonii Opolskiej z programem: „Ave Maryja w dziejach muzyki.”
  4. Ks. Biskup Ordynariusz ogłosił wybory do Rad Parafialnych. Wybory do Rad Parafialnych odbędą się w 3 etapach. W pierwszym, podawać będziemy kandydatów z swojego rejonu. W ciągu tygodnia trafi do skrzynki na listy karta,  na której proszę zapisać parafian, którzy powinni Was reprezentować. Każdy pełnoletni z rodziny może określić jedną osobę. W przyszłą niedzielę wypełnione karty proszę złożyć do koszyczka, który wystawiony będzie prezbiterium.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Panchyrz Aleksandra, Wind Elżbieta i Martyna, Tomala Magdalena, Wons Elżbieta, Pasieka Maria.