15-21 listopada 2021 AD

Poniedziałek, 15 listopada
16.30 – Adoracja Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie z modlitwą  w int rodzin naszej Parafii.
17.00 – Msza św.  o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.
Wtorek, 16 listopada, Rocznica Poświęcenia Katedry Opolskiej
17.00 – Msza św. za ++ dziadków Teresę i Tomasza Lechowicz, Annę i Józefa Grondes, ich c. Małgorzatę, Annę i Wiktora Guzy, Paulinę i Wiktora Piekacz, rodziców, s. Szymona.
– w 30 dni po śmierci Anny Zając.
Środa, 17 listopada, św. Elżbiety
7.00 – Msza św. za + ż. Krystynę Kaliciak.
Czwartek, 18 listopada, bł. Karoliny
17.00 – Msza św. szkolna za ++ Augustyna, Mari i Helenę, c. Iwonę, wujków, ciocie, teściów, Agnieszkę, szw. Jana, dziadków z obu stron oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
– Spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy VII.
Piątek, 19 listopada
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ Augustę i Jerzego Majnusz.
Sobota, 20 listopada
17.00 – Msza św. za ++ o. Franciszka Pasieka, m. Różę, teśc. Jerzego Danysz.
– za + Stefanię Bombka w 30 dni po śmierci
Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, 21 listopada 2021 r.
7.30 – Msza św. za + Hildegardę Sosgórnik  w 25 rocznicę śmierci.
9.00 – Msza św. za + o. Stefana Skandy w rocz. śmierci, m. Różę, pokr.
11.00 – Msza św. w int. Parafii, z udziałem orkiestry, która uczci Chrystusa Króla i św. Cecylię.
– Roczek Jana Herman.
15.00 – Nieszpory ku czci Chrystusa Króla
– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Dzisiaj po nieszporach wymieniane będą tajemnice różańcowe.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie spotkania ze św. Marcinem.
  3. Trwają wybory do Rad Parafialnych. Dzisiaj składamy do koszyczka umieszczonego w prezbiterium propozycje kandydatów. W przyszłą niedzielę poinformuję o kolejnym etapie wyborów.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Pasieka Ewelina, Kwapień Bożena i Martyna, Hatlapa Agnieszka, Jendrzejek Agnieszka, Kocot Aneta.