8.08 – 14.08. 2022 AD

Poniedziałek, 8 sierpnia, św. Dominika

18.00 – Msza św.  za ++ wujka Jana Szaton, jego rodziców, siostry, brata.

Wtorek, 9 sierpnia, św. Teresy Benedykty od Krzyża

18.00- Msza św. za ++ m. Hildegardę Swoboda, o. Franciszka, zięcia Damiana, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Płaczek, pokr.

Środa, 10 sierpnia, św. Wawrzyńca

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie seniorów.

18.00- Msza św.  za ++ m. Rozalię Kluba, o. Henryka, m. Józefa.

Czwartek, 11 sierpnia, św. Klary

18.00 – Msza św. za + Marka Kosytorza od kuzynek: Klaudii, Kariny i Ilony z rodzinami.

Piątek, 12 sierpnia

18.00- Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ m. o. Waltera Poloczek w rocz. śmierci, pokr.

Sobota, 13 sierpnia

16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  60 urodzin Urszuli Janik.

18.00 – Msza św.  za ++ dziadków Katarzynę i Antoniego Solloch, dzieci, wnuczkę, prawnuki, krewnych z rodzin Solloch i Pasieka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

XX Niedziela Zwykła,  14 sierpnia 2022 r.

7.30 –  Msza św. za + Alojzego Konieczko w 1 rocz. śmierci.

9.00 – Msza św. za ++ rodz. Łucję i Maksymiliana Świerzy, teśc. Różę i Gerarda Bodynek, szw. Józefa, ciocię Annę, pokr.

11.00 – Msza św. za + Rudolfa Kciuk w 30 dni po śmierci.

15.00( na placu kościelnym, przy figurze Matki Bożej) Nabożeństwo fatimskie z Magnificat, które z Najśw. Matką wypowiadać będą z nami: Orkiestra Parafialna, Artur Garbas i  Kwintet Instrumentów Dętych z Tarnowskich Gór.

– Kawa i kołocz.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Jutro wyruszy wycieczka do Gdańska. Wyjazd o godz. 6.00 z parkingu przy kościele. Zabierzcie ze sobą między innymi: parasol, mały kocyk lub duży ręcznik na plażę, nakrycie głowy, legitymacje szkolną, studencką… kanapki na pierwszą połowę dnia. Kto ma chorobę lokomocyjną niech wcześniej zażyje odpowiedni lek.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Suda Iwona, Adamczyk Bożena, Kulik Gabriela, Pyka Monika, Sowa Grażyna, Spałek Karina.