6.07– 12.07. 2020 AD

Poniedziałek, 6 lipca, bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
7.00 – Msza św. za ++ Augustę i Jerzego Majnusz.
Wtorek, 7 lipca
18.00 – Msza św. za + m. Józefa Kraka..
Środa, 8 lipca, św. Jana z Dukli.
7.00– Msza św. za + Stefanie Kulczycką od Teresy Lechowicz.
Czwartek, 9 lipca
18.00 – Msza św.  – za + Ireneusza Szady od sąsiadów.
Piątek, 10 lipca
18.00 – Msza św. za + Elżbietę Gałach w 1 rocz. śmierci.
Sobota, 11 lipca, św. Benedykta
18.00 – Msza św.  za ++ m. i o. Henryka Garczorz, rodz. Anastazję i Antoniego, teśc. Gertrudę i Wilhelma Wrzeciono, jego 2 siostry z mężami, szw. Heinza Jarzina, z ż. Elisabeth, Jerzego Karpińskiego, ciocie, wujków, kuzynów, kuzynki, pokr. Garczorz, Wrzeciono, Stasz i Zielonka.
XV Niedziela Zwykła, 12 lipca2020 r.
7.30– Msza św.  za ++ ż. Hildegardę Kaszuba, rodz. Różę i Józefa Kaszuba, teśc. Marię i Piusa Kluba, siostry Janinę i Jadwigę, Wilhelma Stach, Henryka Janus, Teodora Serafin, Konrada Kluba, b. Eryka z żoną, Ernesta, Stanisława i Jana o raz o błogosławieństwo w rodzinie.
9.00 – Msza św.  za ++ rodz. Gertrudę i Alfreda Kurek, Klarę i Hieronima Kulik, s. Renatę Grzywocz, ciocie Marię i Katarzynę Sopot, Janinę Kulik, pokr. Kulik, Sopot, Kurek i Gajda.
11.00 –  Msza św. za ++ rodz. Gertrudę i Sebalda Piekacz, Weronikę i Jana Grondes, s. Szymona, b. Norberta, pokr.
14.40 – Zmiana tajemnic różańcowych.
15.00 – Nabożeństwo fatimskie.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 w Żędowicach nieszpory ku czci Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kulik Jolanta, Małgorzata, Monika i Anna, Kaszuba Ewa, Juretko Aleksandra, Ciupka Ewa.