29.06– 5.07. 2020 AD

Poniedziałek, 29 czerwca, Uroczystość świętych Piotra i Pawła
(Kolekta dla Stolicy Apostolskiej)
9.00 – Msza św. za + m. Piotra Burek z okazji urodzin oraz 5 rocz. śmierci.
18.00 – Msza św. za ++ o. Rainharda Kluba w dniu urodzin, m. Urszulę, teśc. Michała, babcie, dziadków, ciocie, wujków z rodzin Kluba i Mudrak.
Wtorek, 30 czerwca
18.00 – Msza św. za + Annę Kubiczek w 1 rocz. śmierci.
Środa, 1 lipca
7.00 – Msza św. za + Antoniego Guzy od  parafian z ul. Dobrego Pasterza.
Czwartek, 2 lipca, I miesiąca
17.00 – Godzina Święta.
18.00 – Msza św. za ++ Marię Skolik, rodz. Marię i Antoniego Skolik, b. Franciszka, s. Elżbietę, m. Antoniego, rodz. Marię i Józefa Świtała, b. ks. Pawła, pokr.
Piątek, 3 lipca, I miesiąca, św. Tomasza Ap.
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
– Odwiedziny Chorych  (proszę zgłosić odwiedziny w zakrystii lub telefonicznie).
18.00 – Msza św. za ++ Franciszkę i Pawła Krawiec, Jerzego Wons.
Sobota, 4 lipca, I miesiąca
15.00 –  Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze  z okazji Diamentowego Jubileuszu Małżeńskiego Joanny i Jerzego Wieszołek.
18.00 – Msza św. za ++ ż. Marię Swoboda, s. Krystiana w rocz. śmierci, rodz. Hildegardę i Franciszka Swoboda, teśc. Annę i Henryka Maniura, Helenę i Jana Ogorzałek, chrzestnych, dziadków z obu stron oraz z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze.
XIV Niedziela  Zwykła, 5 lipca 2020 r.
(Kolekta na Seminarium Duchowne)
7.30 – Msza św. ( w języku niemieckim) za + Jana Sikora w 1 rocz. śmierci.
9.00 – Msza św. za ++ m. Henryka, rodziców, Marię i Piusa, s. Hildegardę, b. Konrada.
11.00 –  Msza św. w int. żyjących i zmarłych z rodzin Kluba i Loch.
15.00 – ( w Żędowicach) Nieszpory ku czci Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny.

1. Dzisiaj o godz. 10.00 rozpocznie się Msza św. na Górze św. Anny, gromadząca mężczyzn i młodzieńców na tradycyjnej pielgrzymce.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Dyrduła Halina, Dyrduła Karolina, Szkop Daniela, Nowak  Daniela i Sabina, Kciuk Joanna.Zajdel Ilona.