5.02.– 11.02. 2018 AD

Poniedziałek, 5 lutego, św. Agaty
(Błogosławienie chleba i wody)
7.00 – Msza św. za + Józefę Pasieka.
Wtorek, 6 lutego, św. Pawła Miki
17.00 – Msza św.  za++ Annę i Aleksandra Sopot, pokr. Sopot i Pasieka.
Środa, 7 lutego
7.00 – Msza św. za ++ Zygfryda i Jadwigę Merkel w 2 rocz. śmierci.
Czwartek, 8 lutego
17.00 – Msza św. szkolna za + Annę Kulik w 1 rocz. śmierci.
Piątek, 9 lutego
18.00 – Msza św.  dla młodzieży, przez wst. św. Walentego,  o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowej  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.
Sobota, 10 lutego, św. Scholastyki
15.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Irmgardy Bok.
17.00 – Msza św.  za ++ ,m. Jerzego Danysz, jego rodziców Tomasza i Gertrudę i Marię, Franciszka i Katarzynę Koperm, Walentego Kciuk, Pawła Pasieka, Franciszka Pasieka, Heinza, Jana i Agnieszkę Jarzyna.
VI Niedziela Zwykła, 11 lutego 2018 r. Światowy Dzień Chorych w wspomnienie objawień Matki Bożej w Lourdes
7.30 – Msza św. za ++ m. i o. Jana Boronowskiego, jego b. Romana, rodz. Paulinę i Wilhelma Szymoś, Julię i Stefana Boronowskich, pokr.
9.00 – Msza św. za + o. Pawła Student w rocz. śmierci, m. Joannę, ich rodziców i rodzeństwo, pokr. Student i Nimczke, rodz. Krystynę i Adama Siedzińskich, s. Mariana, Piotra Zuber, Hildegardę Pruski, Huberta Lipok oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
11.00 – Msza św. przez wstawiennictwo Najśw. Maryi Panny w int. Chorych, z błogosławieństwem lourdzkim.
15.00 – Początek Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 nieszpory, a następnie zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Gość Niedzielny – 5 zł; Mały Gość Niedzielny – 5 zł.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Wons Gizela, Rozwadowska Aneta, Blumer Mirela, Lewandowska Kornelia, Jagiełło Bogusława, Dunajczan Joanna. Bujara Edyta.