29.01.– 4.02. 2018 AD

Poniedziałek, 29 stycznia
7.00 – Msza św. za ++ m. Annę Płaczek w rocz. śmierci, o. Ryszarda, rodz. Łucję i Roberta Kieryś, pokr.
Wtorek, 30 stycznia
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Barbarę, Marię i Wilhelma Szaton, Jana i Marię Zientek, s. Grzegorza, szw. Herberta Kusz, Zofię i Norberta Świerzy, Irenę i Reginę Służałek, ciocie, wujków, kuzynów, kuzynki, dziadków z rodzin Bartoszek, Zientek, Kubilas oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
– w 30 dni po śmierci Jana Sopot.
Środa, 31  stycznia, św. Jana Bosko
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Klarę i Nikodema Bartoszek, wn. Dawida, Marię Buk.
– Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.
Czwartek, 1 stycznia, I miesiąca
10.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.
16.00 – Godzina Święta.
17.00 – Msza św. szkolna za + m. i o. Antoniego Skandy.
Piątek, 2 stycznia, święto Ofiarowania Pańskiego, I miesiąca
(Kolekta na zakony klauzurowe. Błogosławienie świec)
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Annę i Jana Kulik.
18.00 – Msza św. za ++ Marię i Franciszkę Kampczyk, rodz. Antoniego i Eufemię, Antoniego i Wernera Wind, pokr.
Sobota, 3 stycznia, św. Błażeja, I miesiąca
(Błogosławieństwo przeciw chorobom gardła)
7.00 – Msza św. za ++ rodziców, teściów, s. Helenę, b. Wiktora, ks. Krystiana, dziadków, babcie, wujków, ciocie, szw. Joachima i Jerzego, kuzynów Józefa i Ryszarda, kuzynkę Marię, męża Józefa, Tomasza, Kazimierza i Jana oraz o zdrowie i błogosławieństwo Boże.
17.00 –  Msza św. za ++ m. i o. Ewalda Bekierz, rodziców i teściów.
– za + Rudolfa Świerczok w 30 dni po śmierci.
V Niedziela Zwykła, 4 stycznia 2018 r.
(Kolekta na Seminarium oraz instytucje diecezjalne)
7.30 – Msza  św. za + Elżbietę Weber od Róż Różańcowych.
9.00 – Msza św. za ++ m. Marię Giera w rocz. śmierci, o. Jana Giera, rodz. Gertrudę i Józefa Adamczyk, b. Gerarda, pokr.
11.00  – Msza św. za + Janinę Wanat w 1 rocz. śmierci.
15.00 – Nieszpory.
– Zmiana tajemnic różańcowych.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 nieszpory kolędowe, a następnie spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Ministranci i kandydaci spotkają się w czwartek po Mszy św.
  3. Gość Niedzielny – 5 zł; Mały Gość Niedzielny – 4 zł.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Student Ewa, Kulik Janina, Guzy Sabina, Danysz Irena, Iwanowska Sylwia, Guzy Malwina, Olkuśnik Sylwia.