4.10 – 10.10. 2021 AD

Poniedziałek, 4 października, św. Franciszka z Asyżu
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Gerdę i Józefa Adamczyk, b. Gerarda, o. Karola Jędrysik, pokr.
Wtorek, 5 października, św. Faustyny
16.00 – Msza św. w dniu pogrzebu + Teresy Jacek zd. Skolik.
17.00 –  Msza św. za ++ m. i o. Józefa Brol w rocz. śmierci, rodz. Rozalię i Piotra Brol, Helenę i Teodora Sobel, pokr.
Środa, 6 października
17.00 – Msza św.  za ++ rodz. Elfrydę i Teodora Stefan, Elżbietę i Piotra Golor, ciocę Marię, Klarę i Jana Chabrzyk, pokr. Stefan, Golor, Goj i Sluga.
Czwartek, 7 października, I miesiąca, Najśw. Maryi Panny Różańcowej
16.00 – Godzina Święta z rozważaniem tajemnic różańcowych.
17.00 – Msza św. szkolna za ++ rodziców, teściów, s. Helenę, b. Wiktora, ks. Krystiana, dziadków, babcie, wujków, ciocie, kuzynostwo oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
– Spotkanie z kandydatami do bierzmowania z klasy VII.
Piątek, 8 października
17.30 – Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ rodz. Paulinę i Wilhelma Szymoś, teśc. Anielę i Adolfa Michali, braci, pokr.
– za + Roberta Student w 30 dni po śmierci.
Sobota, 9 października
7.00 – Msza św. za + Annę Goj od Róż Różańcowych.
16.30 – Nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Marianki
17.00 – Msza św. za ++  za ++ Magdalenę Małek, m. Eryka, rodz. Teofila i Marię Serafin, 2 braci Teodora i Franciszka, s. Agnieszkę.
XXVIII Niedziela Zwykła, 10 października 2021 r.
(Zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia)
7.30 – Msza św. za + Szymona Kulik w rocz. śmierci.
9.00 – Msza św. za ++ m.o. i opę Jerzego Feluks w rocz. śmierci, pokr. Felux, Zieliński i dusze w czyśćcu cierpiące.
11.00 –  Msza św. za ++ z rodzin Kulik i Kubik.
15.00  – Nabożeństwo różańcowe.
Zmiana tajemnic różańcowych.

1. Od dzisiaj przyjmowane są intencje mszalne na rok 2022. Na Msze św. i na nabożeństwo różańcowe można je przynieść zapisane na kartkach (tekst taki, jak będzie wydrukowany w gazetce), z podaniem czasu odprawienia, awaryjnego dnia odprawienia i godziny, oraz nazwisko i imię zamawiającego. Jutro będę przyjmował intencje na probostwie, w godzinach od 8.00 – 10 i od 15.30- 16.30. Można również uczynić to telefonicznie.
  2. Marianki oraz kandydatki spotkają się w sobotę 9 października o godz. 15.30.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Orlik Marzena, Dyrduła Halina, Świerzy Róża i Agata, Górska Barbara, Krawiec Aldona.