11.10 – 17.10. 2021 AD

Poniedziałek, 11 października
12.00 – Msza św. z przyjęciem daru sakramentu małżeństwa przez Darię Kokoszka i Dominika Nowak. 17.30 – Nabożeństwo różańcowe.
Wtorek, 12 października
17.00 – Msza św. za ++ Annę i Józefa Ibrom, rodz. Magdalenę i Antoniego Sobel, Helenę i Teodora Sobel. – Nabożeństwo różańcowe.
Środa, 13 października, bł. Honorata
17.00 – Msza św. o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony. – Nabożeństwo fatimskie.
Czwartek, 14 października
8.30 – Nabożeństwo różańcowe.
9.00 – Msza św. z okazji Dnia Nauczyciela w int. żyjących i zmarłych nauczycieli  oraz pracowników szkoły i przedszkola.
Piątek, 15 października, św. Teresy od Jezusa
17.30 – Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży –  w 3 rocz. śmierci m. Jerzego Szaton, s. Grzegorza, rodziców, teściów, dusze w czyśćcu.
Sobota, 16 października, św. Jadwigi
16.30 – Nabożeństwo różańcowe.
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Anielę i Michała Kaniak, teśc. Gertrud i Wiktora Kandora, Krzysztofa Kaniak, Czesława i Marka Opala, Bronisławę i Józefa Jaruszowiec, Erwina Bartyla, Jana Boronowskiego, pokr.
XXIX Niedziela  Zwykła, 17 października  2021 r.
( Kolekta na olej opałowy do kościoła)
7.30 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze od  Kornelii i Nikodema Chmielorz oraz ++ z pokr.
9.00 – Msza św. za ++ s. Emilię Guzy, b. Joachima i Antoniego, m. Engelberta Potempa, s. Henryka, rodz. Franciszkę i Tomasza Guzy, Emanuela i Matyldę Potempa, 5 synów, córkę z mężem, pokr.
11.00 – Msza św. za ++ m. Joachima Bujara w rocz. śmierci, jego rodz. Adelajdę i Edwarda, teśc. Annę i Izydora Panchyrz, szwagrów oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
15.00 – Nabożeństwo różańcowe w intencjach misji i misjonarzy, prowadzone przez Wspólnotę Misyjną  „Paulus”.

1. Dzisiaj po nabożeństwie różańcowym zmieniane będą tajemnice różańcowe.
  2. Dzisiaj również po Mszach św. zbierane są przed kościołem ofiary na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Jutro po nabożeństwie różańcowym zapraszam na probostwo radę parafialną.
  4. Przyjmuję intencje mszalne na rok 2022. Zapraszam do zakrystii lub można uczynić to telefonicznie.
  5. Ministranci i kandydaci spotkają się w sobotę o godz. 9.00.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Krawiec Marietta i Elwira, Wyrwich Maria, Maczuch Aniela i Justyna, Wieszołek Gabriela.