30.10. – 5.11. 2023 AD

Poniedziałek, 30 października
17.00 – Msza  św. do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Rozalię i Ryszarda Kluba, Julię i Nikodema Gwóźdź, s. Helenę, brata Wiktora, ks. Krystiana Kampa, Gizelę Bartoszek, pokr. Kluba, Gwóźdź, Pasieka, Pisarski, sąsiadów.
– w 30 dni po śmierci Józefa Sznajder.
– Nabożeństwo różańcowe.

Wtorek, 31 października
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.
17.00 – Msza  św.  w dniu urodzin za + Eryka Jelonek.
– Nabożeństwo różańcowe.

Środa, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych
7.30 – Msza św.  za ++ rodz. Elfrydę i Waltera Gibel, b. Marcina, babcie, dziadków, ciocię Różę, wujka Wilhelma Wyrwich, kuzyna Damiana , pokr. Gibel, Chorągwicki i Wyrwich.
9.00 – Msza św. za + Franciszka Jaksik w 1 rocz. śmierci.
11.00 – Msza św. w int. Parafii.
14.00 – Procesja na cmentarze.

Czwartek, 2 listopada, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, I miesiąca
7.00 – Msza św.  za ++ rodz. Karola Pasieka, Julię i Anastazję, 2 żony, 6 braci, 6 bartowych, szwagra Gotfrida Murek, pokr. Pasieka i Murek oraz dusze opuszczone.
9.00 – Msza św. za + Józefa Sznajder od sąsiadów.
16.00 – Godzina Święta z różańcem za zmarłych.
17.00 – Msza św. (na pierwszym cmentarzu) za zmarłych parafian i zalecanych.

Piątek, 3 listopada, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.
17.30 – Różaniec za zmarłych.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży za ++ Gertrudę i Teodora Poloczek, Wilibalda i Helenę Kudlek, syna Leona, Pawła i Elżbietę Janus, s. Alfreda, Sylwestra, Edeltraudę Loch, pokr. Poloczek, Pilarski i Janus.

Sobota, 4 listopada, św. Karola Boromeusza
7.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny, z udziałem Marianek –  za ++ rodziców  Stanisława i Gertrudę oraz Annę i Waltera.
– Spotkanie wspólnoty Marianek.
16.30 – Różaniec za zmarłych.
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Anielę i Michała Kaniak, o. Jana Boronowskiego, Wandę Kandora, pokr. Kandora, Bartyla, Jaruszowiec, Opala, Kaniak i Boronowski.

XXXI Niedziela Zwykła, 5 listopada 2023r., rocznica poświęcenia naszego kościoła
7.30 – Msza św. ( w języku niemieckim) za ++ o. Henryka Swoboda w rocz. śmierci, mamę Helenę, teściów, dziadków z obu stron, dusze w czyśćcu.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Elfrydę i Teodora Stefan, Elżbietę i Piotra Golor, ciocię Marię, dziadków, ciocie, wujków, kuzynów i kuzynki, Klarę i Jana Chabrzyk, pokr. Stefan, Golor, Goj i Sluga.
11.00 – Msza św. kiermaszowa w int. Parafii.
15.00 – Różaniec za zmarłych.

1. Dzisiaj o godz. 14.00 odczytywane będą wypominki, a następnie odprawimy Drogę Krzyżową na II cmentarzu.

2. Zyskajmy odpust zupełny dla naszych zmarłych. Jednym z nich jest stan łaski uświęcającej – skorzystajmy z sakramentu pokuty.

3. Przyjmowane są intencje mszalne na rok 2024. Można to uczynić telefonicznie lub po Mszach św. w zakrystii.

4. W imieniu parafii dziękuję wszystkim, którzy pomagali w porządkowaniu II cmentarza.

5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Swoboda Sabina i Maria, Młynarczuk Aldona, Chmielorz Gerda, Borycka Joanna, Wójcik Dominika.