3.11– 9.11. 2014 AD

Poniedziałek, 3 listopada
16.30– Różaniec w int. zmarłych.
17.00 – Msza  św.  za +Gabriela Kulik.
– za + Magdalenę Małek w 30 dni po śmierci.
Wtorek, 4 listopada, św. Karola Boromeusza
16.30- Różaniec w int. zmarłych.
17.00 – Msza  św. za + Edytę Bartoszek z okazji urodzin.
Środa, 5 listopada
8.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej, Polna, Topolowa i Nowowiejska.
16.30– Różaniec w int. zmarłych.
17.00 – Msza  św. za ++ m. i o. Joachima Panchyrz, rodz. Hildegardę i Jerzego Lisoń, Katarzynę i Karola Bartoszek.
Czwartek, 6 listopada, I miesiąca
16.30– Różaniec w int. zmarłych.
17.00 – Msza  św. za ++ Teodora i Gertrudę Poloczek, Elżbietę i Pawła Janus, pokr.
18.00 – Początek spotkania lektorów przy grobie p. Wernera Małka, a następnie Heleny Loch i Marka Krawca.
Piątek, 7 listopada, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
– Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.
16.30 –  Różaniec w int. zmarłych.
17.00 –  (na cmentarzu) Msza św. za ++ spoczywających na naszych cmentarzach.
Sobota, 8 listopada
15.30– Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 40 urodzin Elżbiety Potempa.
16.30 –  Różaniec w int. zmarłych.
17.00 – Msza św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Joannę i Karola Wyrwich.
– Roczek Julii Szyguła.
XXXII  Niedziela Zwykła,  9 listopada 2014 r.
(Przed kościołem zbiórka na cele Parafialnego Zespołu „Caritas”)
7.30 – Msza św. za  ++ m. Antoniego Weber w rocz.  śmierci, rodz. Weronikę i Pawła, b. Wernera, rodz. Marię i Antoniego Skolik, b. Franciszka, rodziców chrzestnych , pokr.
9.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o potrzebne z okazji 70 urodzin Henryka Hatlapa.
11.00 –  Msza św. za ++ m. i o. Maksymiliana Zientek w rocz. śmierci.
15.00 – Nieszpory.
– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Dzisiaj: o godz. 00różaniec w int. zmarłych.
  2. Zyskajmy odpust zupełny dla naszych zmarłych. W dzień Wszystkich Świętych  można go zdobyć będąc w stanie łaski uświęcającej, przyjmując Komunię św., odmawiając: Wierzę…, Ojcze nas… i modlitwę w int. Ojca Świętego, nawiedzając po południu kościół… W dniach od 1-8 listopada taki odpust możemy zdobyć przez pobożne nawiedzenie cmentarza.
  3. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł, „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
  4. Dziękujemy p. Marcinowi Giblowi za wykonanie nowej bramy na drugim cmentarzu i zamontowanie 2 nowych przęseł.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni Ziaja Mariola, Golor Edyta, Szaton Brygida i Anna, Szczuka Irena, Student Eufemia.

W niedzielę 9 listopada będziemy przeżywać    6. Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym, który poświęcony jest Syrii. Syria to miejsce, gdzie chrześcijanie są obecni niemal od samego początku chrześcijaństwa. Damaszek do dziś jest miejscem, gdzie obecna jest jedna z największych wspólnot chrześcijańskich. Wyrazem naszej solidarności niech będzie modlitwa podczas Mszy św. i nabożeństw oraz przeprowadzenie zbiórki ofiar.