27.10– 02.11. 2014 AD

Poniedziałek, 27 października
17.00 – Msza  św. za ++ Antoniego Wind, s. Wernera, rodziców, teściów, b. Rudolfa, pokr.
– 30 dni po śmierci Rozalii Koik.
17.30– Nabożeństwo różańcowe.
Wtorek, 28 października, św. Szymona i Judy Tadeusza Ap.
17.00 – Msza św. za ++ w 10 rocz. śmierci m. i o. Pawła Zyzik, rodz. Agnieszkę i Stanisława Brol, pokr. Zyzik i Brol.
Środa, 29 października
17.00 – Msza  św.  do Miłosierdzia Bożego za + Katarzynę Maczuch, pokr.
Czwartek, 30 listopada
17.00 – Msza św. za ++ m. i o. Gerarda, s. Józefa, rodziców, teściów, siostry, szwagrówki, szwagrów, pokr oraz przez wst. Matki Bożej o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
Piątek, 31 października
7.00 – Msza św. za + o. Bazylego Zgoba.
17.00 –  Msza św. za ++ Karolinę i Antoniego Żyłka, b. Herberta i Bernarda, dziadków Pawła i Marcelinę Zajonc, Franciszka i Małgorzatę Czech, Szczepana i Brygidę Żyłka, Jana i Wiktorię Maroń, Pawła Maroń, Rudolfa Sladek, Martę Pietruszka, Franciszka i Elżbietę Guzy.
Sobota, uroczystość Wszystkich Świętych,  1 listopada
7.30 – Msza św. za ++ o. Teodora, teśc. Elżbietę i Piotra, ciocie, wujków, dziadków z pokr.
9.00 –  Msza św. za ++ m. Gertrudę Mania, o. Franciszka, rodz. Marię i Franciszka Janoszka, b. Józefa.
11.00 – Mszaśw. w int Parafii.
14.00 – Procesja na cmentarze.
17.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 20 rocznicy Małżeństwa.
XXXI  Niedziela  Zwykła, 2 listopada 2014 r., Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
(Kolekta na Seminarium i Kurię)
7.30 – Msza św. za ++ o. Henryka Swoboda w rocz. śmierci, m. Helenę, teśc. Stefana, dusze w czyśćcu.
9.00 –  Msza św. za zmarłych polecanych.
11.00 – Msza św. za ++ m. Henryka Frewer, rodziców
15.00 – Różaniec w int. zmarłych.

1. Dzisiaj: o godz. 00– Czytanie wypominek; o godz.15.00– Droga Krzyżowa na cmentarzu.
  2. W kończącym się Tygodniu Misyjnym pragniemy zachęcić, w miarę możliwości Parafian, do otwarcia swoich serc na biedę dzieci „Trzeciego Świata”. Jeżeli czujecie, że chcielibyście pomóc – może właśnie „Adopcja Serca” będzie tym, czego szukasz. U p. Kariny Bartoszek i w  zakrystii można odebrać formularz zgłoszenia swojego udziału w tym programie.
  3. Zyskajmy odpust zupełny dla naszych zmarłych. W dzień Wszystkich Świętych  można go zdobyć będąc w stanie łaski uświęcającej, nawiedzając po południu kościół… W dniach od 1-8 listopada taki odpust możemy zdobyć przez pobożne nawiedzenie cmentarza. Spowiedź: w poniedziałek od 16.30 – dzieci ze szkoły podstawowej, we wtorek od 16.30 –gimnazjaliści, w środę i czwartek od 16.30 oraz w piątek od 16.00.
  4. Spotkania po nabożeństwach różańcowych: marianek w czwartek, ministrantów i kandydatów w piątek.
  5. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł, „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
  6. Dziękujemy p. Alfredowi Swobodzie za wykonanie stelaża na konewki do podlewania na I cmentarzu.
  7. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kroczek Justyna, Kieryś Aniela, Garcorz Jolanta, Wieszołek Danuta, Boronowska Dorota i Karolina.