3.06. – 9.07. 2023 AD

Poniedziałek, 3 lipca, św. Tomasza Ap.
7.00 – Msza św.  za + Edmunda Pawłowskiego od parafian z ul. Nowe Osiedle.

Wtorek, 4 lipca
18.00 – Msza św.  za ++Teresę i Emila Szołtysik, pokr.
– w 30 dni po śmierci Jadwigi Kokoszka.

Środa, 5 lipca
7.00 – Msza św.   za + Edeltraudę Promnik od sąsiadów.

Czwartek, 6 lipca, I miesiąca, bł. Marii Teresy
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.
17.00 – Godzina Święta
18.00 – Msza św.  za ++ rodz. Magdalenę i Eryka Pyka, Teresę i Karola Weber.

Piątek, 7 lipca, I miesiąca
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.
18.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
– Zmiana tajemnic różańcowych.

Sobota, 8 lipca, św. Jana z Dukli
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  Srebrnego Jubileuszu Małżeńskiego Jolanty i Roberta Garcorz oraz z okazji 50 urodzin Roberta.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Anielę i Jakuba Zając, s. Annę, brata Stanisława, Józefa Jonecko, pokr. Zając i Czaja.
– Roczek Hanny Sikora 5 urodziny Tymoteusza.

XIV Niedziela Zwykła, 9 lipca 2023 r.
7.30 – Msza św.  za ++ Ewalda i Małgorzatę Czaja.
9.00 – Msza św. za + mamę Annę z okazji urodzin.
10.30 – Nabożeństwo z adoracją Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.
11.00 – Msza św.  za + Rudolfa Sladek.

1. Przez kolejne niedziele do 23 lipca odprawiane będą o godz. 10.30 nabożeństwa z adoracją Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.

2. W okresie wakacji organizowane są dla młodzieży: Festiwal Życia w Kokotku, który w tym roku odbędzie się w dniach od 3 do 9 lipca w Kokotku (diecezja gliwicka). Festiwal Życia to największy i najdłuższy plenerowy festiwal katolicki dla młodzieży w Polsce; Święto Młodzieży na Górze Świętej Anny, które odbędzie się w dniach 17-22 lipca 2023 r. w namiocie przy Domu Pielgrzyma na Górze Świętej Anny.

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Fus Maria, Suda Iwona, Kudlek Urszula, Kazieczko Zuzanna, Kulik Agnieszka, Chmielorz Marzena.