26.06. – 2.07. 2023 AD

Poniedziałek, 26 czerwca
18.00 – Msza św. za ++ z rodzin Szostok i Wind.

Wtorek, 27 czerwca
18.00 – Msza św.  za ++ rodz. Janinę i Bronisława Kret, dziadków z obu stron, ++ z pokr.

Środa, 28 czerwca, św. Ireneusza
18.00 – Msza św. za + Elżbietę Kulik od Róż Różańcowych.

Czwartek, 29 czerwca, Uroczystość Świętych Piotra i Pawła
(Kolekta na Stolicę Apostolską – Świętopietrze)
9.00 – Msza św. za ++ Marię Skolik, męża Henryka Świtała, pokr. Skolik, Świtała, Mania i Guzy.
18.00 – Msza św.  za ++ o. Reinharda Kluba, mamę Urszulę, ciocie, wujków, babcie, dziadków z rodzin Kluba i Mudrak.

Piątek, 30 czerwca
18.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego o łaskę życia wiecznego dla kochanego męża Piotra z okazji urodzin oraz w za ++ mamę Annę w 8 rocz. śmierci, ojca Jana, dusze opuszczone.

Sobota, 1 lipca, I miesiąca
16.00 – Msza św.  ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny za |+ Janusza Grieger od sąsiadów z Borowian.
18.00 – Msza św. za ++ ż. Marię Swoboda w rocz. śmierci, syna Krystiana, rodz. Hildegardę i Franciszka, teśc. Annę i Henryka Maniura, Helenę i Jana Ogorzałek, chrzestnych, dziadków z obu stron, Marię i Reinholda Czaja, szwagra Romana oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

XIII Niedziela Zwykła, 2 lipca 2023 r.
7.30 – Msza św.  ( w języku niemieckim) za ++ rodz. Annelise i Jana Sikora, Teresę i Gintera Piosek, Cecylię Piosek, pokr. Sikora, Szołtysik, Piosek i Zwadło.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Urszulę i Karola Hatlapa.
10.30 – Nabożeństwo z adoracją Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.
11.00 – Msza św.   za ++ rodz. Konrada i Elżbietę Wieja, Genowefę i Józefa Dąbrowskich.

1. Dzisiaj oraz przez kolejne niedziele do 23 lipca odprawiane będą o godz. 10.30 nabożeństwa z adoracją Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.

2. W przyszłą niedzielę odbędzie się pielgrzymka dzieci na Górze św. Anny. Suma celebrowana będzie o godz. 10.00.

3. W okresie wakacji organizowane są dla młodzieży: Festiwal Życia w Kokotku, który w tym roku odbędzie się w dniach od 3 do 9 lipca w Kokotku (diecezja gliwicka). Festiwal Życia to największy i najdłuższy plenerowy festiwal katolicki dla młodzieży w Polsce; Święto Młodzieży na Górze Świętej Anny, które odbędzie się w dniach 17-22 lipca 2023 r. w namiocie przy Domu Pielgrzyma na Górze Świętej Anny.

4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Bartoszek Julia, Krawiec Jadwiga, Szołtysik Barbara, Szwinge Maria, Szaton Lidia, Siejek Jolanta