28.01 – 3.02. 2013 AD

Poniedziałek, 28 stycznia, św. Tomasza z Akwinu
7.00 – Msza  św. za ++ m. Franciszka Skolik w rocz. śmierci, rodz. Marię i Antoniego, rodz. Józefa, Alfonsa i Emę Soporowskich.
Wtorek, 29 stycznia
7.00 – Msza  św.  za ++ m. Annę Płaczek w rocz. śmierci, o. Ryszarda, rodz. Łucję i Roberta Kieryś, pokr.
Środa, 30 stycznia
7.00 – Msza  św. za + Manfreda Knopik od Róż Różańcowych.
Czwartek, 31 stycznia, św. Jana Bosko
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Klarę i Nikodema Bartoszek, Dawida Bartoszek, Marię Buk.
Piątek, 1 lutego, I miesiąca, św. Błażeja
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
– Odwiedziny Chorych.
17.00 – Msza  św. z udziałem młodzieży – za + Manfreda Knopik od mieszkańców ul. Miarki.
– w 30 dni po śmierci Jana Grzywocz.
Sobota, 2 lutego, Święto Ofiarowania Pańskiego, I miesiąca
( Błogosławienie świec. Kolekta na klasztory klauzurowe)
7.00 – Msza  św.  za ++ męża Sebalda, s. Norberta, wn. Szymona, rodz. z obu stron.
9.00 –  Msza św. za ++ rodz. Annę i Jana Kulik, ich s. Rufina, c. Katarzynę, m. Jóżefa, syn. Urszulę, Elżbietę i Karola Krawiec, s. Gintera.
17.00 – Msza św. za ++ m. Marię Giera w rocz. śmierci, o. Jana Giera, Józefa Adamczyk, b. Gerarda, babcie, dziadków, Ryszarda Serafin, ciocie, wujków, pokr. Giera i Płaczek.
IV Niedziela Zwykła, 3 lutego 2013 r.
(Kolekta na Seminarium i Kurię Biskupią. Błogosławieństwo św. Błażeja)
7.30 – Msza św. za + ż. Dorotę Lempa z okazji urodzin.
9.00 –  Msza św. za ++ rodziców, teściów i rodzeństwo.
11.00 – Msza św. za ++ Marię Kampczyk, rodziców i rodzeństwo.
15.00– Nieszpory.

1. Ministranci naszego dekanatu rozgrywać będą jutro zawody szóstek piłkarskich. Wyjazd o godz. 8.20, rozpoczęcie o godz. 9.00 na Sali gimnastycznej w Kolonowskiem.
  2. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszam na spotkanie w przyszłą niedzielę po nieszporach.
  3. Kolejny raz organizowany jest wyjazd do Opola na czuwanie  z modlitwą o uzdrowienie. W środę  o godz. 16.10 na parkingu przy kościele podstawiony będzie bus. Zgłoszenia tylko dzisiaj w zakrystii.
  4. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł z filmem na DVD p.t. „Ludzie Boga” i „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kornaga Władysława, Garcorz  Cecylia i Katarzyna, Bednarek Mariola, Dyrduła Lucyna, Mańka Joanna.