27.05 – 2.06. 2024 AD

Poniedziałek, 27 maja

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00 – Msza św. za ++ Agnieszkę i Jana Szołtysik, Ryszarda i Urszulę, Józefa i Eryka Lisoń, pokr. Lisoń i Szołtysik.

Wtorek, 28 maja

8.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00– Msza św.  za ++ Huberta Jarzyna w 2 rocz. śmierci, mamę Hildegardę w 14 rocz. śmierci.

Środa, 29 maja, św. Urszuli Ledóchowskiej

8.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.

17.30 – Nabożeństwo majowe.

18.00  Msza św. za ++ rodz. Rozalię i Ryszarda Kluba, Julię i Nikodema Gwóźdź, s. Helenę Buk z m. Piotrem, b. Wiktora, ks. Krystiana Kampa, Gizelę Bartoszek, pokr.

Czwartek, 30 maja, Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa

7.30 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze oraz za ++ Elżbietę i Franciszka Guzy.

9.00 – Msza św. w int. Parafii.

– Procesja z Panem Jezusem w Najśw. Sakramencie do czterech ołtarzy.

14.30 – Nabożeństwo majowe.  z procesją eucharystyczną.

15.00 – Msza św. za ++ ciocię Różę, jej siostry, rodziców, siostrę, dziadków, pokr.

Piątek, 31 maja, Święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny

17.30 – Nabożeństwo majowe z procesją eucharystyczną.

18.00–  Msza św.  z udziałem młodzieży za ++ męża i tatę Tomasza Skutela w 7 rocz. śmierci.

Sobota, 1 czerwca, I miesiąca, św. Justyna

14.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Gabriela Kania i Marek Moy.

17.30 – Nabożeństwo z procesją eucharystyczną.

18.00–  Msza św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ m. Paulinę Loch, jej rodz. Agnieszkę i Wiktora Bartoszek, b. Pawła i Henryka, ciocie, wujków z rodzin Loch, Jelitto, Sztancel, szw. Jana Giera, Hildegardę Pruski, Piotra Sztancel, Helenę Loch, pokr.

– Roczek Antoniego Pasieka i Jakuba Kubilas.

IX Niedziela Zwykła, 2 czerwca 2024 r.

7.30 – Msza św.  za ++ rodz. Gertrudę i Józefa Adamczyk, b. Gerarda, o. Karola Jendrysik, pokr.

9.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego o łaskę życi wiecznego dla kochanej babci i mamy Anny oraz dziadka i ojca Jana Kokot, pokr.

11.00 – Msza św. za + Jadwigę Kokoszka w 1 rocz. śmierci.

15.00 – Nabożeństwo z procesją eucharystyczną.OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. We wtorek o godz. 16.45 spotkają się dziewczynki na próbie sypania kwiatów na Boże Ciało.
  2. W Boże Ciało przechodzić będziemy procesją: ul. Dobrego Pasterza, Leśną , Mostową powrót na Dobrego Pasterza. Ołtarze: przy posesji p. Danysz/Iwanowski (przygotowują mieszkańcy ul. Topolowej i Nowowiejskiej), p. Bartoszek/Gałach (ul. Dobrego Pasterza i Polna), p. Skolik ( ul. Leśna, Szkolna, Zielona i Miarki), kapliczka św. Jana Nepomucena (ul. Zamoście, Mostowa i Krótka).
  3. Przed Bożym Ciałem okazja do spowiedzi jest pół godziny przed każdą Mszą św. oraz w środę od godz. 16.30.
  4. W przyszłą niedzielę, po nabożeństwie z procesją eucharystyczną, zapraszam na spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania z klasy VII.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Strzelczyk Monika i Wiktoria, Stachów Sabina,Adamczyk Bożena, Sojka Ewa, Kulik Gabriela.

ZAPOWIEDZI

– Tomasz Cempa, kawaler, zam. w Kielczy/Bytomiu z Emilią Nowak, panną, zam. w Kielczy

(26.05-2.06-9.06. 2024 AD)