25.02 – 3.03. 2013 AD

Poniedziałek, 25 lutego
7.00 – Msza  św. z podziękowaniem za dary odebrane od Pana Boga, z prośbą o dobre wykorzystywanie natchnień Ducha Świętego z okazji urodzin oraz za ++ rodz. Gertrudę i Stanisława.
Wtorek, 26 lutego
7.00 – Msza  św. za ++ Gertrudę i Romana Thil.
Środa, 27 lutego
7.00 – Msza  św. za ++ Stanisławę i Pawła.
17.00 – Msza św. za + Pawła Maroń w 1 rocz. śmierci.
Czwartek, 28 luty
16.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
17.00 – Msza św.  w int. pap. Benedykta XVI oraz o światło Ducha Świętego na czas konklawe
Piątek, 1 marca, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
– Odwiedziny Chorych.
17.00 – Msza  św. z udziałem młodzieży – za ++ rodz.  Nikodema i Marię Świerzy, Wiktora Glowania, pokr.
– Droga Krzyżowa.
Sobota, 2 marca, I miesiąca
15.00–  Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji Srebrnego Jubileuszu Małżeńskiego.
17.00 – Msza św. za + Bronisława Kret w 1 rocz. śmierci.
– za + Gertrudę Kołodziej w 30 dni po śmierci.
III Niedziela Wielkiego Postu, 3 marca 2013 r.
(Kolekta na Seminarium i Kurię Biskupią)
7.30 – Msza św.  za ++ ż. i m. Marię Bartoszek w rocz. śmierci, rodz. Klarę i Ryszarda Gajda, Gertrudę, Elżbietę, Jana i Pawła Bartoszek, Gerarda Chmielorz, dziadków, ciocie, wujków z  pokr. Bartoszek, Gajda, Krawiec i Płaczek.
9.00 –  Msza św. za + m. Agnieszkę Brol w 2 rocz.śmierci, o. Stanisława, m. Pawła Zyzik, pokr.
11.00 – Msza św. za ++ Gertrudę i Teodora Poloczek, Pawła i Elżbietę Janus, pokr.
14.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

1. Dzisiaj o godz. 30– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. We wtorek o 18.00 na probostwie spotkanie rady duszpasterskiej i remontowej.
  3. Lektorzy oraz pragnący czytać Słowo Boże spotkają się w niedzielę po Gorzkich Żalach.
  4. Zapraszam naszą młodzież na wyjątkowe, wielkopostne  spotkania. Niech rozpoczną się udziałem w Mszy św. i Drodze Krzyżowej, a następnie w szkole, w Twojej klasie przy herbacie, przede wszystkim jednak wokół Tego, który jest darem dla nas – Pana Jezusa. Wielkopostne Forum Młodzieży dla rocznika 1996 w piątek (1 marca).
  5. 28 lutego o godz. 20.00 pap. Benedykt XVI zakończy swój pontyfikat.

Łączmy się z powszechnym Kościołem w wyjątkowy wieczór 28 lutego. O godz. 17.00 odprawimy Eucharystię w int. pap. Benedykta XVI oraz o światło Ducha Świętego na czas konklawe. Mszę św. odprawiać będzie również o. Andrzej Madej – Misjonarz oblat Maryi Niepokalanej, poeta. Bliski współpracownik założyciela Ruchu Światło –Życie, ks. Franciszka Blachnickiego. W latach 80. znany w Polsce rekolekcjonista i duszpasterz młodzieży. Inicjator ewangelizacji podczas festiwalu rockowego w Jarocinie. Od 1997 przełożony misji sui iuris Stolicy Apostolskiej w Turkmenistanie oraz przełożony Nuncjatury Apostolskiej w Aszchabadzie w randze attache do spraw kultury.

1. Zapraszam orkiestrę, poczty sztandarowe i przede wszystkim reprezentanta każdej rodziny.

„Gość Niedzielny” – 4,5 zł, „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.

1. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Pawliszyn Alina, Orlik Marzena, Skrzyniarz Anna, Kazieczko Sylwia, Świerzy Róża i Sabina.